Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek ilyen "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen "rendes" lányok, olyan 25-30 között?

Figyelt kérdés
Olyan nő aki nem él vissza a párja szeretetével. Önzetlen aki képes sokat áldozni a párja boldogságáért és nem önzően csak a sajátjával foglalkozik. Nem kell "bántani" ahhoz, hogy úgy érezze, hogy egy férfi van mellette. Képes megfelelően kommunikálni, társat keres nem pedig egy alá vagy fölérendelt valakit. Toleráns és be tudja látni ha tévedett. Nincs szüksége drámákra, hogy úgy érezze, hogy van szenvedély.

2014. okt. 30. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem léteznek. 25-30 között minden nő felszínes, önző, drámázó, kommunikálni képtelen idióta. egytől-egyig. vagy mégis hogy gondoltad ezt?
2014. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen, léteznek. Ezt biztosan mondhatom. :))) Maximum csak annyi gond van ezzel, hogy ők mind foglaltak, vagy pont az olyan emberek miatt mint a kedves 1#-es hozzászóló, eszükben sincs párt keresni maguknak... 25N
2014. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kedves #2-es hozzászóló, ismered az irónia fogalmát?
2014. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ismerem igen, viszont ezen az oldalon sajnos nem igazán lehet tudni, hogy ki írt valamit iróniából, és ki írja azt komolyan. :)

Ha megsértettelek vele esetleg, nem szándékosan tettem, hiszen nem tudtam melyik csoporthoz csatolhatom a hozzászólásod. :)

2014. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

nem sértettél meg, de szerintem azért eléggé egyértelmű volt, hogy nem gondolom komolyan, namindegy:)


ilyen kérdést feltenni kb egyenértékű azzal, hogy minden nő k.r.va? vagy minden pasi csak szexet akar? általánosítások, amik nyilván rossz tapasztalatokra épülnek, de nem jelentik azt, hogy a magyarországon élő többmillió férfi és nő közül egytől egyig mind selejtes lenne. ritkább a normálisabb, ez tény, de azért akad.

2014. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Értelek. A gond nálam többek között azzal volt, hogy pont tegnap nyitottam egy kérdés alatt erről vitát valakivel. Ő sajnos nem iróniából írta amit írt. Tehát én itt már sokszor nem igazodom ki. :)


Igaz amit írsz, tény hogy így van, pont ezért gondolom azt, hogy ha esetleg az ember él át rosszabb tapasztalatokat is, akkor nem skatulyázni kell, hanem szemeket kinyitni, és arra figyelni, hogy melyik emberben találhatjuk meg a sokkal jobbat. :)

2014. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember a szeretetre és a kulturált viselkedésre jól reagál, szóval nézz magadba, ha még nem találtál ilyen "rendes lányt".
2014. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó jól beszél. Boccaccio is azt mondta: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2014. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!