Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmélkedtetek már a szabadságról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kurtz Bickle kérdése:

Elmélkedtetek már a szabadságról?

Figyelt kérdés

Mikor nem köt más véleménye. Sőt, még a magunké sem. Nem attól függ a kedvünk, hogy más - akár az imádott személy, akár csak egy véletlenszerűen elénk került ellenkező nemű lény - értékel-e minket, érdekeljük-e őt. Nem az határozza meg az elégedettségünk, énképünk, hogy másoknak fontosak vagyunk-é.

Lehet-e úgy szeretni, hogy közben nem AKARJUK a másikat? Nem ragaszkodunk, nem vágyunk őrülten arra, hogy egybeforrjunk vele? Mikor a másik iránt érzett szerelmünk vagy szeretetünk csak egy tó. Ebbe a tóba eljöhet az illető úszni, fürdeni, de akár ihat is belőle, mi rábízzuk, mert nem függünk tőle. Nem akarjuk a mélybe húzni, bekebelezni, marasztalni, mert nélküle is ugyanaz a "tó" vagyunk.



2014. nov. 5. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmélkedtem róla, hogy milyen kevés az a 22 nap szabadság.
2014. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak 20 :/
2014. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kizárja-e a közömbösség a szerelmet, szeretetet? Mi történik akkor, ha mindkét ember ilyen? Nincs ki elmenjen a tóhoz, mert a másik is egy tó. Egybe próbálnak folyni majd?
2014. nov. 7. 13:51
 4/5 pszi1984 ***** válasza:
Úgy gondolom a közöny és a szeretet, szerelem nem fér el egymás mellett.... Ha számomra valaki közömbös, nem leszek szerelmes belé.... De ha valakibe szerelmes vagyok, nem közömbös számomra... De lehet, hogy mást értesz ezk alatt... Sajnálom ha tévedek... Dea szabadság alatt te a véleményem szerint a teljes önállóságot érted. Mikor mindegy neked ott van e valaki mellettd, vagy nincs, mert akkor is ugyan annak érzed magad... S nem kötődsz senkihez.....
2014. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a közömbösség alatt ezt a kötetlenséget, teljes érzelmi függetlenséget értem.
2014. nov. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!