Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm vágja magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fifa11hun kérdése:

Barátnőm vágja magát?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon kéne kis segítség ..Barátnőmmel együtt vagyunk 1 hete (igen nem túl sok ,de minden kapcsolat elkezdődik valahol ) és sebes volt keze elöször nem tünt fel ,de aztán észbe kaptam hogy vágta magát...Megígérte hogy többet nem csinálja...De nem tudom....Nagyon féltem...F/18 L/16

2014. nov. 10. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, h nincs e valami probléma. Am meg nagyon kedves, h így törődsz vele, de komolyan.
2014. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
imó?
2014. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz.Ezt komolyan mondom...
2014. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is vágtam magam régen. a barátom nagyon sokat segített. írhatsz ha gondolod, ha van valami kérdésed arra tudok válaszolni szerintem. 18L
2014. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy családon belül apukájával van egy kis konfliktusa ,de nem olyan vészes vagyis legalább is én úgy tudom


Orvoshoz semmiképpen nem akarom vinni mert anyukája nem tudja hogy mit csinált lánya magával és úgy gondolom hogy amíg lehet megpróbálom vele 2-en átvészelni ezt...de lehet hogy hülye vagyok



Köszönöm írtam ...nem tudom perpill mit kérdezzek annyira feldúlt ez az egész tegnap este még sikerült is elsírnom magam emiatt...

2014. nov. 10. 16:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzátenném hogy nem emos persze nem királylányosan öltözködik kicsit feketét jobban szereti ,de nem emos és az ilyen kommenteket kérem hanyagolják...:(
2014. nov. 10. 16:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Régen volt h én is vágtam magam. (Tudom hülyén hangzik, de tényleg.) Nekem az segített, amikor Anyukám elmondta h milyen fontos vagyok neki és h mennyire szeret. Meg amikor a tesóm is elmondta, meg a többiek és a végén már mindenki elmondta és beláttam h fontos vagyok és szükség van rám az életben. Bár még néha elfelejtem ezt a szép mondatot, de már soha nem vágom magam.

Ezeknek az embereknek, mármint akik vágják magukat, különösen nagyon fontos h éreztessék velük a szeretet., meg azt h fontosak és ne csak úgy sablonosan kimondott a médiából ismert szavakkal, hanem a (jelen esetben)a te őszinte szavaiddal elmondott, meghatározott módon, de öntsd ki neki a lelked. Legyél egy picit, de ne túl személyes, csak amennyire neked jólesik és amennyire őt se zavarja.

Nekem ez a tanácsom. Fontos az élet!

2014. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm !Megfogadom tanácsod bár eddig is legalább is én úgy gondolom mindig ott voltam neki bármikor hívhatott bármilyen gondját elmondhatja...És meg is teszi mert megbízik bennem...Nagyon szeretem és ezt ő is tudja...Reménykedjünk hogy ennyi elég lesz ahhoz hogy befejezze :)
2014. nov. 10. 20:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Az első dolog az az,hogy valaki kis és ,,nem olyan vészes" dolgokért nem vagdossa magát!

Ami pedig a második,hogy a lány szerintem szeretetre vágyik,add meg ezt neki!

2014. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andor16 válasza:
Ha valaki vagja magat, akkor azt nem azert teszi (a legtobb esetben), hogy elvezetet nyujtson maganak, es nem kell hulyenek nezni oket. Csak egy kis megertesre van szuksege, es hogy erezze, hogy van egy tamasza...legyen kiben megbizzon, erezze, hogy szeretik
2014. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!