Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet észrevenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni, ha egy fiú tényleg szerelmes egy lányba?

Figyelt kérdés

Egy fiú a lakótársam. Olyan fiú,aki nem igazán mutatja ki az érzelmeit (tipikusan az a kemény fiú) és ahhoz,hogy valakinek beszéljen róla,nagyon meg kell bíznia az illetőben.


Nem ismer olyan régóta,úgy igazán egy éve lettünk jóba,de már többször sírt is előttem és nagyjából mindent megbeszélünk.


Mostanában észrevettem,hogy távolságtartóbb,de ez nem rossz értelemben. Nagyon kedves,érdeklődik,sokat hülyéskedünk,együtt sorozatozunk/filmezünk stb.


Mennyi esély van rá,hogy szerelmes vagy hogyan lehetne ezt biztosra kideríteni?



2014. nov. 10. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szabadidejében pillangókat kerget még akkor is ha hideg van
2014. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki, még nem szerelmes. Ezért lépj! Ne veszítsd el.
2014. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ezek alap dolgok ha együtt laktok jo van bene egy kis plusz is de ha szeret előbb utobb ugy is elmondja
2014. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!