Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliban, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban, két évvel idősebb, már második éve járunk ugyanabba az iskolába, és én tavaj tettem egy meggondolatlan lépést, és most nem tudok nem rá gondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavasszal ráírtam facebookon, s ő válaszolt is, angyon kedves volt, és kicsit sem cikizett. Én meg hát... Majdnem szerelmet vallottam neki... Láttam, hogy ő nem érez így irántam, így többet nem is kérdeztem. Azt mondta, hogy majd írt, persze tudtam hogy nem fog, így le si zárult ez az egész, de nap, mint nap látom a suliban, s ahányszor megpillantom mintha valaki hirtelen átnyúlna a gyomromon egy pillanatra, a szívem kettőt kihagy, s utána a pulzusom felmegy 180ra...Olyan rossz naponta látni, s érezni ezt, ahányszor elmegy mellettem, előttem. Nem is köszön nekem, így olyan mintha nem is léteznék számára. Valaki nem tud valami jó módszert, amivel megszüntethetném csak az érzést, amit a látványa vált ki belőlem? Még soha nem voltam szerelmes, de ha ez az, akkor máris utálom, főleg, hogy viszonzatlan...

2014. nov. 10. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj rá megint. Mást nem tudsz tenni :D
2014. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ennek az egésznek nincs semmi jövőjem szóval csak szeretnék egy módszert, amivel megszüntethetem ezt az érzést, még mindig tetszik, de már úgyis mindegy :)
2014. nov. 10. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Az érzést csak az idő szüntetheti meg. Mellesleg honnan tudod, hogy nincs jövője? :D
2014. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha lenne, akkor már írt volna,már eltelt egy fél év, s ha még köszönni se köszön, akkor nem sokat várok ettől az egésztől :) köszi a választ :D
2014. nov. 10. 18:37
 5/11 anonim válasza:
Nekem egy kicsit hasonló a helyzetem. Rajtam semmi és senki nem tud segíteni mert az érzéseimet nem tudom irányítani.
2014. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne legyetek már ilyen nyuszik..írjatok rá viccesen adjátok elö az érzéseiteket és ha nem úgy reagál rá ahogyan azt szeretnéd vágd be neki h am cs vicc volt és kész én is így voltam annak idején és nekem bejött ez a viccesen megmondogatós akármi xd boldog vk vele több mint 1éve ^_^
2014. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudom ki vagy, es eloszor tanulj meg rendesen irni
2014. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
te meg ki vagy? :O kétlem, hogy ő ilyenekkel foglalkozna... oké, bocs a tavaly-t pontos j-vel írtam, meg a nagyon helyett angyont, ne haragudj , nem akartam, siettem :/
2015. jan. 4. 19:41
 9/11 A kérdező kommentje:
csak írj egy keresztnevet, s ha passzol, akkor oké, de nem hinném, hogy több ezer emberből pont egy olyan találna rá erre a kérdésre, aki tudja, ki vagyok, főleg, hogy szinte senki nem tud az egészről :D
2015. jan. 4. 19:45
 10/11 A kérdező kommentje:
mármint annak a nevét, akiről a fentiekben beszéltem :)
2015. jan. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!