Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket, ha egy srác biszex?

Figyelt kérdés
A kapcsolataimban mindig hűséges vagyok. Eddig nem beszéltem ilyesmiről a korábbi barátnőimmel, mert féltem hogy rosszul fogadnák a tényt, hogy bizony fiúkkal is szexeltem már, de azt gondolom, jobb az őszinteség. Mit gondoltok? Légyszi kort is írjatok, köszi!:)

2014. nov. 11. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
nagy része olyan ostoba,hogy azt se tudja, hogy mi az a 'biszex'
2014. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kizáró ok
2014. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem bánnám.a kockázat hogy megcsalnak mindig ott van.most az hogy a fiúkat és lányokat is szereted,ha megelégednél velem,én bizony bíznék benned.a hűség ember- és nem nemiségfüggő dolog. 20/L
2014. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar és örülnék, ha megismernék egy ilyen srácot.

20L

2014. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasim ezt közölné velem akkor csak annyit mondanák: "Jó, akkor most már ketten vagyunk." Nyilván nem zavarna. Én viszont nem szoktam elmondani, csak ha kérdez az előző kapcsolataimról akkor...
2014. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Egyszer flörtöltem egy sráccal, akiről később kiderült, hogy biszex. Engem nagyon zavart. Duplájára nőtt az esélye annak, hogy megcsal. Rossz belegondolni, hogy nem csak a fiúk, de a lányok után is megfordul az utcán.

18F meleg

2014. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, amíg mindenben őszinte. Sőt, ha nekem is szimpi az a pasi, aki neki tetszik,megengedném, hogy (megfelelő védekezés mellett) közös megegyezéssel, kifelé lógassa a pecát.

25N(hetero)

2014. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne különösebben.Tapasztalataim szerint a biszex és meleg pasik sokkal nyitottabbak és megértőbbek,mint a heterok.Lehet még örülnék is neki :)

18/l

2014. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Duplájára nőtt az esélye annak, hogy megcsal."

jajj, mekkora butaságokat képesek egyesek írni, istenem...

2014. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Duplájára nőtt az esélye annak, hogy megcsal."

Szerintem pont az ilyenek miatt mint te, fojtottam el magamban azt hogy nem vagy 100% meleg és gyűlöltem magam amiért nem tartozom sehova, de látom az ész igazán tombol itt :)


A hölgy válaszolóknak pedig köszönöm, hogy végre nem undorodom úgy magamtól :) 19/f

2014. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!