Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor járjak vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor járjak vagy nem vele? (TÖBBI lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy tavaly jött egy fiú az osztályba, és megtettszett nekem. Két hete elmondta, hogy szeret, és én is elmondtam neki, hogy szeretem. Tegnap megkérte, hogy járjunk. Én nagyon szeretem, de az a nagy cucc, hogy egy hónappal kisebb nálam és alacsonyabb is. Ez egy kapcsolatban baj? Nem értek a fiúkhoz, nem tudom, hogy zavarja-e. Engem csak az idegesít, hogy ilyen magas vagyok :( Légyszi segítsetek fiúk, persze lányok is!

2014. nov. 12. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A srác még ezután kezd majd el nőni. Lehet egy 1 év múlva már egy fél fejjel magasabb lesz nálad. Ez szerintem ne zavarjon.
2014. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugy volt, higy 8.osztaly elején összehöttem egy fiuval, aki alacsonyabb volt nalam és 8.osztaly végére már magasabb lett nálam :)
2014. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pocakkk ***** válasza:
barátom velem egymagas és fiatalabb 1 évvel! nem baj ez! 17/l
2014. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!