Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? Többi lent!

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam a batátnőmmel, kb 1.5 hónapot voltunk együtt.

Aztán volt egy időszak mikor már több mint 2 hete nem taliztunk, mert beteg lett, meg én is. Aztán akkor vetette fel, hogy szakítani kéne, stb.

Tudni kell róla hogy elég elfoglalt lány, mindig van valami programja és sokat is tanul.

Teltek múltak a hetek, néha beszélgettünk, néha nem, aztán elkezdett ő keresni (hivogatni).

Volt olyan, hogy áthívott magához ( már ekkora vagy 2 honapja nem voltunk együtt) , filmeztünk meg beszélgettünk, a végére még is csókolózás lett a vége, miközben ugye ő szakított anno, erre fel ez lett a vége.

Valamelyik nap is találkoztunk, sétáltunk, egy idő után már kézenfogva, ott is elcsattant 1-2 sima csók, miközben én semmire nem számítottam a talin csak szimpla beszélgetésre.

Kérdésem az lenne, hogy miért csinálja ezt? Nagyon sokszor ugy tűnik, hogy szórakozik, meg azt se tudja, hogy mit akar, szóval tiszza zavaros.

Szerintetek miért csinálja ezt, és miért húzza a fejem?

(Én 19F vagyok, ő 17L )



2014. nov. 13. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalma sincs mit akar, és hiába szeret veled lenni, nem tudja eldönteni hogy mit csináljon.
2014. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a szituban voltam én is... Minden jól ment, nagyon jól kijöttünk, csók, séta kézen fogva, sok közös program ,aztán jött a suli, tanulnia kell, szalagavató, nyelvvizsga stb, stb... maradjunk csak barátok. Ha megmarad a jó viszonyotok még lehet belőle valami de, az első válaszolónak igaza van, nem tudja mit akar
2014. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PearlDiver ***** válasza:

Ha neked megfelel ez a langyos víz meg a bizonytalanság, akkor semmi probléma, folytassátok ahogy eddig.

De ha normális kapcsolatban szeretnél élni, akkor hozd fel neki ezt a kérdést, és ha nem hajlandó kiállni melletted akkor inkább hagyd ott, hosszú távon jobban jársz szerintem.

2014. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Létezik, hogy ennyire hamar kihüljön a "szeretet" benne, mert míg együtt voltunk mondogatta, hogy szeret, meg nem akar elveszíteni, vagy ezek csak üres szavak? :)

Szerintetek?

2014. nov. 13. 14:28
 5/10 PearlDiver ***** válasza:

Másfél hónap együttjárás alatt nem feltétlenül alakul ki szeretet, az egy hosszabb távú, megalapozott dolog.

Ha nincs rád igénye, akkor nincs benne szeretet irántad, és mint ilyen, eleve ki sem alakulhatott.

2014. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)

Csak az az érdekes, hogy a legelején szerintem ő még jobban is akarta a kapcsolatot, erre fel itt szórakozik velem :D

2014. nov. 13. 16:03
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
A szeretet valaki iránt, meg az igény, hogy legyen mellettem valaki, két teljesen külön dolog :D
2014. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez valamennyire meg nyugtat én is pont ilyen helyzetbe vagyok. Találkozunk meg csókol, meg fogja a kezem, úgy ölel meg hogy látszik szeret, de aztán meg írásba teljesen más és ott is egyszer úgy jön le mint akinek fontos vagyok, utána el lök magától meg zavaros hogy mit miért csinál, természetesen nem magyarázza mag. Másnak ilyenkor mindig tanácsolom hogy hát ültesd le, beszélj vele mond neki mondja el mi a baja! De mióta ilyen helyzetbe vagyok rá jöttem vannak emberek, akikkel egyszerűen nem lehet szót érteni. És már olyan zavarosak hogy nem igaz. Azért remélem nálatok meg oldódik sok sikert :) Én le zártam vele mert hiába a szerelem, meg hogy lehet ő is szeret, ha ő csak ennyit tud adni.. akkor így nincs értelme.
2014. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Jó látni", hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben :)

És am neked végül megoldódott ez az egész, vagy mi lett a vége?

2014. nov. 13. 19:30
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, most olvasom, hogy mi lett...

És nálad a lány szórakozott veled, vagy miket csinált?

2014. nov. 13. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!