Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az "elsöprő, nagy szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "elsöprő, nagy szerelem" csak tündérmese?

Figyelt kérdés

És aki erre vár, az végül egyedül marad?

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, megtalálta az élete társát, aki mellett soha nem gondol más férfira/nőre és aki nélkül nem tudná leélni az életét? Mondjátok, hogy van ilyen... :-/



2014. nov. 18. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam ilyet csak sajnos emberszámba sem vett, szóval ha úgy vesszük tündérmese.
2014. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de olyan is van, aki szüzen hal meg.
2014. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én voltam már így szerelmes, hogy ezt éreztem, sajnos a másik fél nem viszonozta. :)

Szóval én egyenlőre nem tudok hinni benne. :)

2014. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elsöprő nagy szerelem általában mindenkit utolér. Aztán van akinek viszonozzák az érzéseit, van akinek nem. Hogy van-e több ilyen is egy ember életében? Nem tudom.
2014. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na látjátok, én is pont így vagyok. Akit nagyon szerettem, azzal nem jött össze.
2014. nov. 18. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Az hát! Ilyen nincs.
2014. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nekem meg volt masfel evig...aztan vege lett egy masik fiu miatt...osze jottunk megint par hette 2 ev utan es most megcsalt...es en azt gondoltam hogy most mas lesz(es meg kepes azt mondani hogy en vagyok neki a nagy szerelme) :))
2014. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak nem mindenki életében valósul meg, de mindenkinek meg van rá az esélye, ezért ne csak várd, hanem tegyél is érte, keresd és légy résen! Az eredmény ekkor sem garantált, de így növelheted az esélyét. Ha így sem sikerül, akkor pedig köss olyan kompromisszumokat, amiket életed végéig be tudsz tartani.
2014. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs,és könnyen magyarázható miért nincs,de ti nehezen értitek :) a lényeg hogy szomorú a sorsod ha ebben hiszel...és erre vársz
2014. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen a mesébe..

hülye természetem miatt nehezen boldogulok de miért az első megérzésre hallgatok mindenben??lebet az pasi kocsi vagy épp kutya..pl.kinézek egy kutyàt jöhetnek a jobb ajànlatok olcsobbak stb.nekem az kell csakis az akinek a foton olyan szép a szeme..(és sokszor ez miatt szivok..autoba is a legszarabba nyultam bele..😨)

2014. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!