Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit kb 3 napja ismerek. Nem nagyon ismerjük egymást de az elsö nap már le akart smárolni. Sajnos nem érzek iránta semmit. Mindig hivogat, pedig megmontam hogy nem leszek elérhetö. Az egyik haverom szerint csak a sexre hajt nállam...

Van egy másik fiú is akit már 1 éve ismerek és bele vagyok zúgva de nem hiszem hogy bármikor is lesz belölünk valami. Ö pedig a legjobb barátom egyik haverja és ö azt mondja hogy szerintem tetszek neki.

Nem tudom hogy mit csináljak... Érdemes arra a fiúra várni akibe bele vagyok esve vagy felejtsem el? mit csináljak a másik sráccal aki nagyon nyomulós?



2014. nov. 22. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a nagyon nyomulos srác nem tetszik akkor minden erőddel magyarázd el neki akár100x is hogy neked nem kell. Hiszem felesleges hitegetni vagy bármi egyebet ha nincs nálad esélye.. akit meg szeretsz azt meg vagy hóditsd meg azaz próbálkozz nála valahogy vagy felejtsd el és lépj tovább
2014. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!