Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen a barátnőm valamik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm valamikor? Lent

Figyelt kérdés

Valamikor nagyon jól elvagyunk személyesen, és interneten is. Aztán egyszer csak lesz egy 180-as fordulat, és flegma lesz, nem is lehet vele beszélni, semmi. ez miért van? kérdeztem tőle, de azt mondta, hogy nem tudja ő sem.

Fél éve vagyunk együtt

Ő 18

Én 21



2014. nov. 26. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Éretlen.
2014. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, éretlen.
2014. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-3 év és normális lesz.

De lehet hogy csak az kell neki az észhez téréshez, hogy valaki jól otthagyja egy ilyen kiruccanása miatt.

Ahogy egy férfi is alkalmazkodik, próbál állítani magát, úgy a nőknek sem árt.

Nekünk, és a nőknek is vannak hibáik, de ahhoz hogy valami működjön, összehangoltság, érettség, és megértés is kell.


24/F

2014. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy értitek,hogy éretlen?
2014. nov. 26. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy éretlen.

Normális, érett, felnőtt nő nem viselkedik így.

2014. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy éretlen hogy aki kicsit is érett, az ilyent nem csinál azzal, aki foglalkozik és törődik vele.


Nem kapta meg elégszer az élettől, nem volt igazi kapcsolata még, nem tudja hogy kell viselkedni egy kapcsolatban ... még nem érett igazi dolgokra.

Nem azt jelenti hogy hagyd el, de ha érdekel a személyes véleményem akkor írj privátban azt levezetem neked hogy mi lehetséges a jövőben vele.

2014. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy éretlen A nemi identitás végleges kifejlődését 24 éves életkorra teszik az okosok. A barátnőd 18 éves. Hintáznak benne a hormonok, fogalma sincs, mit akar az élettől. Egyik percben lánynak érzi magát, a következőben nem.
2014. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem olyankor sajátmagával van baja. beszéltesd ki magából. nekem is erre lenne szükségem.
2014. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!