Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratsagbol lehet e szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsagbol lehet e szerelem?

Figyelt kérdés
Egy jo ideje beszelgetek egy lannyal, jol kijovunk meg minden, nekem nagyon tetszik. Mikir a kettonk viszonyat emlitjuk egyikunk se hozza elo a "barat" szot, nagyon joban vagyunk de a "joban vagyunk" jelzot sem hasznalom ha lehet. Ugyanis mar volt olyan hogy egy baratjaval egy buli erejeig oszejott akivel joban volt. Ezt kesobb mikor elmondta hogy volt hasznalta, azert is igyekszem nem emliteni, habar valojaban nagyon joban vagyunk. Minden nap szoktunk chatelni, eleg sokat. Egesz addig mig lefekszunk aludni. Mi a velemenyetek vajon lehet tobb is mi t baratsag, probalkozzak, csak tudom hogy ha nem jon ossze utanna baratok sem fogunk maradni, mert eleg jol ismerem mar ahoz.

2014. dec. 1. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is igy kezdődött.
2014. dec. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es mi lesz akkor ha o megsem igy gondolja? Ezt nem erzem 100% ra az o reszerol, nem tudom mit erezhet. Azt tudom hogy szeret, de a szimpla baratok is szeretik egymast, sztm az nem eleg. Es meg az utolso szoszunetunk ota amit kb o napja beszeltunk meg azt mondta hogy tobbet nem akar osszeveszni velem. Miota kibekultunk ugy erzem meg jobban kijovunk
2014. dec. 1. 02:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak chateltek vagy találkoztok már?
2014. dec. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez idővel alakulhat....észreveszed majd a közeledéséből szerintem. Ha részéről több lesz mint barátság elöbb utóbb más lesz szerintem. Beszéljetek arról,hogy milyennek gondol ő téged stb. vajon miért nem találsz egy normális lányt....akár kérdezd meg tőle, hogy mit gondol arról, hogy van egy lány aki iránt többet érzel mint barátság de nem tudod eldönteni, hogy ő mit érez....és hogyan deritsd ki. Ha ad rá valami választ, hogy hivd el randizni vagy ilyesmi vagy mond el neki akkor tálalj ki neki. Add elő magad. Majd megdöbben és esetleg visszautasit. Akkor mondhatod azt, hogy na látod ezért félek megmondani annak a lánynak. De ha mosolyog igent mond és megkérdi ő e az a lány nyert ügyed van és sikerülni fog :D
2014. dec. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem csak chatelunk, szoktunk talalkozni is csak ritkan sikerul.


Ez nagyon szepen hangzott, a vege, ahogy ugent mondana :) koszonom a tanacsokat :)

2014. dec. 1. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!