Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nagyon aranyos srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon aranyos srác, de nem tudom hogy szerelmes lehetek e belé?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 3 hete szakítottunk barátommal, aki az első komolyabb kapcsolatom volt, es csaladi helyzetem miatt benne kerestem biztonságot, meg szeretetet. Es mikor vege lett az nagyon mélyen érintett...még most is hiányzik. És van egy másik srác akivel egy hete jöttem össze, es ő ezerszer aranyosabb mint az előző volt, de én alapbol erős egyéniség vagyok, es mindig megszerzem amit akarok. Ő meg kicsit más, ha velem van olyan lesz mint egy Bárány, nagyon imád. Már másfél éve kerulgettuk egymast, es teljesen más ember mint akinek eddig gondoltam volna. Es tudom hogy nagyon tudnám szeretni, de bennem van még az előző kapcsolatom szele. Ráadásul a srác még hívogat. Es emiatt nem tudok az újra ugy nézni. Es ez elmúlik idővel? Szoval a rövid idő miatt ami a szakítás es az új kapcsolat között telt el, nem érzem még azt? Vagy ez azt jelenti hogy nem az igazi? Nem tudom mit tegyek. Nem akarom megbántani. Mert nagyon értékes ember...

2014. dec. 6. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A szövegedből teljesen világos, hogy még az exedbe vagy szerelmes, és a másik srácba sose leszel.
2014. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idovel barmi lehetseges, az erzesek, az emberek valtoznak tapasztalatom szerint
2014. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szerelmes vagyok az exembe. Rájöttem hogy masnak gondoltam, es amit mondott, az megölte bennem azt ami miatt szerettem. De arra a biztonságra vagyom ami akkor megvolt, es mivel barátomat meg nem ismerem annyira ezért ez meg nincsen meg. A kérdés az hogy ez ki fog e alakulni ujra? Exemnel is kellett par het. Meg arra is kellett hogy beleszeressek. Ugyanigy alltam hozza mint most barátomhoz.
2014. dec. 6. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostani barátod eleve nem is tetszhet igazán, ha aranyosnak nevezed. Az exedben pedig hiába csalódtál, attól még ugyanolyan jól néz ki, úgy pedig nehéz kiszeretned belőle.
2014. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!