Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen jóban voltunk, kicsit tetszett is. Ő nem akart tőlem semmit, ezt meg is mondta. Később amikor találkoztunk azt éreztem, hogy még mindig azt hiszi, hogy tetszik. Feszült és ideges voltam mellette. Ezzel gondolom még inkább okot adtam a félelmére. Újra csak elmondta, hogy nem akar tőlem semmit. Pedig már nem is éreztem iránta többet barátságnál. Egy jó ideig nem is beszéltünk ezután. Aztán egyszer dumáltunk pár hónap után facebookon, de nem úgy mint barátok, hanem mint távoli ismerősök, akik udvariasságból beszélgetnek egymással. Lassan egy éve nem láttam. Jó lenne beszélgetni vele. Kicsit hiányzik. (Azt tudni kell, hogy általában mindig én szoktam ráírni. )

Ezért nem tudom ráírjak e. Vagy ha igen,akkor mit írjak, hogy ne értsen félre.

Előre is köszi :)



2014. dec. 6. 16:41
 1/3 Mellékhelység ***** válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan és tisztázd vele a dolgot.
2014. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írjál, természetesen! Lehet, hogy most valamivel oldottabb lesz a hangulat a beszélgetésetekben :)
2014. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel te írsz neki, így azt hiheti, hogy azért írtál mert még mindig próbálkozol nála és épp ezért própáld tisztázni vele, hogy mi a szitu. Persze ne úgy kezd hogy "szia mizu? nem azért írtam mert tetszel nekem, mert amúgy már rég nem tetszel." mert ez béna.:D Ha úgy érzed, hogy úgy kezel mint régebben akkor felhozhatod a témát.:)
2014. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!