Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek azok az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok az emberek, akik jobban összeillenek (kinézetben), nagyobb eséllyel fog tovább tartani a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Pl ismerek olyan párt,akik nagyon hasonlítanak egymásra,nagyon összepasszolnak (kinézetileg,belső tulajdonságaikat nem igazán ismerem),akk nekik nagy valószínűséggel tovább fog tartani a kapcsolatuk? Ők "egymásnak lehetnek teremtve"?

2014. dec. 6. 21:07
 1/9 RRR ***** válasza:

szerintem ebben az esetben a kinézet 2-lagos

ha belül passzolnak ,akkor van esély a hosszú kapcs.ra

2014. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek a jó testvérek
2014. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak a kinézet miatt vannak együtt, akkor az felszínes kapcsolat.
2014. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem,h kinézet miatt vannak együtt,hanem h nagyon összepasszolnak :)
2014. dec. 6. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg? Mindkettő szőke és mindkettőjüknek nagy orra van? A külső vonásoknak nem sok közük van ahhoz, meddig marad együtt egy pár. Tetszeniük kell egymásnak, kívül és belül is, akkor lesz hosszan tartó a kapcsolatuk.
2014. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát... ha hasonlítotok, akkor tulajdonképpen saját magatok tetszik nektek. Akkor meg egoisták vagytok. És két egoista együtt... Szóval arra a következtetésre jutottam, hogy NEM.
2014. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de én egyáltalán nem így értettem :S és különben sem rólam van szó,nekem nincs pasim.. csak h ha két ember nagyon összepasszol...hát,amit leírtam :D csak a véleményekre vagyok kíváncsi :)
2014. dec. 6. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
és szeretnél?
2014. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha pasira gondolsz..akk igen,persze :)
2014. dec. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!