Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert zavarja a rokonokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja a rokonokat, csaladon beluli szemelyeket, hogy nincsen baratom?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es meg nem volt baratom. Eddig nem nagyon erdekelt ez a tema, de szerintem nem vagyok elkesve semmivel sem. Ertelmes lanynak tartom magam a korosztalyom tobbsegehez kepest, de meg nem lattam senkit sem, akit lebombazhattam volna a szeretetemmel. A rokonok mindig ezt kerdezgetik, hogy "na van valaki a lathataron"? Mar zavar... Vagy ez ilyenkor normalis?

2014. dec. 7. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Most azt mondod hogy nem vagy elkésve. De ha el telik egy kis idő és rá jösz hogy bizony sok jó élményből maradtál ki, csak magadban fogod elismerni, hogy bizony le maradtál dolgokról.

Ettől függetlenül a családtagok szeretik ilyenkor bele ártani magukat...

2014. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az érzelmi fejlődés nem mindenkinél egyformán megy végbe. 17 évesen még nem vagy lekésve semmiről. Megsúgom, korosztályod legtöbb csaja ugyanígy érez, mint te, csak valami szánalmas felnőtté látszani akarásból játszák a "belevaló bulát".

Szóval nyugi, ne kapkodj. Te mélyérzésű ember leszel, (ez részben jó, részben rossz), de csak így lenne érdemes élni.

2014. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira igaza van az előttem szólónak!
2016. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!