Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz hogy a fiatalabb lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a fiatalabb lányok jobban ragaszkodnak az idősebb fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt hinné hogy pedofil vagyok elmondanám a sztorit. Vagyok én egy 20 éves fiú és nagyon jól kijövök egy nálam jóval fiatalabb lánnyal(nem óvodás, sőt nem is általános iskolás! :D ). Teljesen hasonlóak vagyunk, tökéletes összhangban vagyunk, ugyanakkor a lány érettebb is a vele egyidősebbeknél mert család nélkül van és sok mindent kell csinálnia, hamar fel kell nőnie, és amúgy se olyan kis hisztis p*csa hanem értelmes, jó fej, és még szép is. A vak is látja hogy már több lehetne közöttünk mint csak haverság, de a kérdésem az lenne hogy ő most ugye fiatal, nem volt soha senkije, mennyi az esélye rá hogy később akarja majd ki élni magát? Tehát eddig nem olyan hogy disco, buli stb, nem is pasizik. Csak mert sok ilyet olvastam hogy házasságok amiatt (is) mennek tönkre hogy az egyik fél nem élte ki magát amíg még meg tehette volna. Én 20 évesen már nem akarok sokat :D csak szeretni és törődni valakivel (vele) és nyugodt kapcsolatot.

2014. dec. 8. 14:02
 1/6 anonim válasza:
Kompromisszumokat kell kötni! Szerinted is érettebb a koránál, akkor elég értelmes ahhoz hogy megtudjatok mindent normálisan beszélni! Nálam ugyan ez a helyzet van.. én 17 vagyok, a barátom 23.. Multkor elvitt discoba, de nagyon rosszra sikeredett, és rájöttem hogy sokkal jobb egy összebújós este, vagy egy esti séta, mint egy disco..a lényeg hogy KÖZÖSEN ;) 17/L
2014. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre megjósolni, van olyan h valaki az elsővel éli le az életét, es eszébe se jut félremenni. Más meg lehet hiába próbált ki mindent huszonevesen, 10 ev házasság után megse bírja ki.


De ne ezen agyalj, ha szeretitek egymást akkor ne gondolkodj már azon h mi lehet majd 10-15 év múlva! :)

2014. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
ez a "nem élte ki magát" egy blőd marhaság...kár ezen agyalni
2014. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeség, de nem tudom. Ti eltudjátok képzelni hogy egy embernek csak egy valakije legyen egész élete során? :D Én nehezen. Jó oké ezen tényleg kár még gondolkodnom de még ő se felnőtt és egyszer lehet hogy rájöhet az az érzés hogy milyen lehet mással is stb.
2014. dec. 8. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
embertől függ, nem kortól
2014. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor nem ezen és ehhez hasonló dolgokon fogtok együtt gondolkodni, hanem jóval értelmesebb dolgokon. És én is azt mondom, mint az első hozzászóló: egy nyugodt este sokkal jobb, mint a bulizás! 18/f
2014. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!