Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adam Joyrider: "Visszaszerzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam Joyrider: "Visszaszerzem Az Exem" c. könyv meg van valakinek? Ha igen, mik a tapasztalatok? Esetleg valaki el tudná küldeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mit tehetnék,mert teljesen egyedül maradtam a problémámmal és annyi jót hallottam a könyvről,hogy talán ez jelenthet nekem némi esélyt,viszont megrendelni nem merem,mert azért vannak kétségeim. :| Ha valakinek megvan és el is küldi,azt igazán megköszönném! Csak normális válaszokat,ha kérhetem,komolytalanok kíméljenek!

#szerelem #párkapcsolat #tanács #szakítás #Adam Joyrider: "Visszaszerzem Az Exem"
2014. dec. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

találtam róla 1 kommentet de én nem olvastam:


"Érdekes kis könyv, de sok újat nem fogsz olvasni.


Marha egyszerű a dolog: Ha már NEM szeret az ex, akkor csinálhatsz te BÁRMIT, NEM fogja megváltoztatni a döntést, NEM tudod meggyőzni semmilyen trükkel. (Jó esetben lehettek barátok)


Majd az idő megoldja vagy így, vagy úgy."

2014. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha kell még, írj privit.
2015. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Engem érdekelne a könyv, ha el tudnád nekem juttatni. Priviben írok emailt! Köszi
2015. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kittuska8888 válasza:

Engem is erdekelne a konyv.

Eltudnad kuldeni?

2015. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!