Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver Béla kérdése:

Volt már olyan szerelmed, akiért szó szerint meghaltál volna? Olyan, akiért bármilyen esetben, ha életveszélybe került volna, feláldoztad magad habozás nélkül, csak hogy ő éljen?

Figyelt kérdés
És most hogy érzed, most is ugyan így gondolod?

2014. dec. 11. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
mai napig így érzem,saját magam iránt,de nem tudom ez hogy kivitelezhető.De ha kéne magamért bármit.De ez kicsit paradoxon helyzet.Hát de igen,ez a szeretet.:)
2014. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lisa Ann!

A vesémet is odaadnám, csak neki nagy!!!!

2014. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, én király vagyok, és megoldottam volna hogy mindketten életben maradjunk.
2014. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bármit megtennék, azért, hogy boldognak lássam! Ha kell feladnám érte az egész életemet!
2014. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt, és szépen kibszott velem. Most úgy érzem hogy nem érdemelte meg, de ez már a múlté.
2014. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én így érzek a párom iránt, immáron hat éve.
2014. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kétszer is történt hasonló. Ma már csak mint életem bohókás kisiklásaira gondolok vissza ezekre az afférokra.
2014. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen a mostani Párom, de őszintén, jobban belegondolva nem. Beszéltünk erről már egyszer s Ő is erre a véleményre jutott.
2014. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a feleségem ilyen.


Ha dönteni kéne, hogy melyikünk haljon meg egy adott helyzetben, én azt mondanám, hogy én.


Nem szentimentális okokból: az életem ugyan értékes, de csak addig, amíg ő van. Valami persze lenne nélküle is. Lennének továbbra is hobbijaim, szakmám, gyerekeim, érdeklődéseim... de az élet alapvetően színtelen lenne nélküle. És ez már mással nem jönne össze.


Alapjában véve el is várom tőle azt, hogy túléljen engem, mert az a világ nem érdekel, amiben ő nincsen benne.

2014. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
IGEN ÉRTE BÁRMIT!!!!
2014. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!