Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Már lassan 1,5 éve ismerek egy lányt, osztálytársak vagyunk gimiben. Sokat beszélünk, nevetünk együtt, nagyon jól megvagyunk. Voltak vitáink, de mindent meg tudtunk beszélni. Talán az elejétől kezdve szerelmes voltam belé, de magamnak se mertem bevallani, nem méghogy neki. Így maradtak a beszélgetések, nevetgélések. Sokszor azt vonom le a testbeszédéből, hogy tetszem neki, de néha olyanokat mondd, ami az ellenkezőjét mutatja. Jövő héten megyünk korcsolyázni, gondoltam, ott elmondhatnám neki, de fogalmam sincs, hogyan s miként kéne. Szeretném ha kapnék pár tippet, tanácsot, esetleg pontosan, hogy mit is kéne mondanom és tennem. Előre is köszönöm!


16/F



2014. dec. 12. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
sz*pj le szépségem,kb így
2014. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell letámadni. A kori az egyik legjobb lehetőség. Mondd neki, hogy kicsit bizonytalan vagy a koriban, kérd, hogy fogja meg a kezed. Ha tudtok együtt jókat nevetni, poénnak fogja fel.Aztán akár közelebb is húzhatod magadhoz, az egyik fordulóban súgd oda neki, hogy szép vagy vagy tetszel. stb. Nem kell rögtön szerelmet vallani.
2014. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Társaságban biztos hogy égés lenne, mivel amolyan legjobb barátként tekint rám, ezen szeretnék változtatni.
2014. dec. 12. 20:33
 4/4 anonim válasza:
én is ebbe a cipőbe vagyok :D sok sikert magunknak !
2014. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!