Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első randin csók, kézfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók, kézfogás vagy puszi?

Figyelt kérdés
Moziba megyek az osztálytársammal(lány) akivel nagyon jó baráti viszonyban vagyunk de én szeretnék többet ennél lehet ő is. Ő hozta fel a mozi témát de én rábeszéltem hogy fizetek így meghívtam. Mindennap rengeteg beszélünk facen is meg a suliba. Tehát így az első együtt töltött találkozáson mehet-e a kézfogás vagy esetleg a végén a csók ? Vagy csak sima puszi és mondjuk ölelés?

2014. dec. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy ő is akarja, akkor megcsókolhatod.

Csak kézfogást ne, az egy kicsit fura lenne. Akkor már inkább egy puszi az arcra.

2014. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mozi közbe se fogjam meg a kezét?
2014. dec. 13. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs félreértettem kicsit. Azt hittem búcsúzásnál egy kézfogás :)

Nyugodtan fogd meg a kezét.

2014. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első :DD kézfogás :DD
2014. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
De béna vagy! Az osztályon kívül is van élet! Fiatalon semmi sem tartós. Aztán majd pár hét múlva nézheted a fejét...
2014. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsóval, bár tény, hogy szakítás után kellemetlen lehet x3

Szerintem az mehet, amin látod, hogy ő is szeretné :)

2014. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!