Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy tetszem neki, de közbe mintha nem is foglalkozna velem? LENT

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már vagy 4 hónapja nagyon tetszik és egyszerűen nem tudom eldönteni ,hogy most tetszem e neki vagy nem. Például mikor ketten vagyunk akkor a tekintetéből vagy a mosolyából nekem úgy jön le ,hogy igen ,de lehet csak tévedek. Pedig már volt olyan ,hogy ő hívott el valahova csinált nekem szendvicset... ilyen apróságok ,de közbe nem keres se neten se telefonon nagyon jó arra már volt példa ,hogy felhívott.. Múltkor elhívtam valahova azt mondta még nem tudja ,hogy tud e jönni ,de mindenképp visszahív ,de nem hívott azóta se. Én pedig nem kerestem azóta (2-3 hete). Szerintetek mi tévő legyek? Vagy mi a véleményetek róla. Tanácsok tippek ,minden jöhet :( Elég szarul érzem magam miatta. Köszönöm előre is.

2014. dec. 13. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Te keresed őt? Adtál felé egyértelmű jelet, hogy nem csak barátságot szeretnél?

Mennyi idősek vagytok?

2014. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Hát voltunk már billiárdozni ,de nem kettesben mikor én hívtam , egyértelmű jelet még nem igazán ,és nem is szándékozom így neki megmondani ,hogy tetszik ,mert szerintem az egyfajta megalázkodás és akkor már a másik fél irányít. Én 15 ő 16 :) .
2014. dec. 13. 21:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Én próbálom keresni (ráírok neten, írok smst)ha viszont kb. mindig én kezdeményezem és ezáltal olyan érzésem van mintha egyoldalú lenne vagy zavarnám. Viszont élőbe teljesen más ,mint írtam.
2014. dec. 13. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ha annyira rád lenne kattanva,akkor már a falat kaparná,hogy találkozzatok.Tehát ezt szerintem csak te képzeled be magadnak,mivel nagyon bejön neked,és szeretnéd,ha vonzódna hozzád.Kicsit próbáld hanyagolni a csajt.
2015. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak egy tapasztalat ha valaki azt mondja "nem tudom még" ,"lehet " "nem biztos" akkor az általában NEM-et jelent csak nem akart megsérteni.
2015. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a #4 #5-el. Vannak olyan lányok akik ilyen mézes-mázosok, de nem akarnak semmit. Most léptem én is egy ilyenbe bele sajnos. Próbálj más lányok felé nyitni.
2015. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerni kell a női lelket, és akkor határozottabb leszel.

Pontosan, hogy a nők általában életük végéig bizonytalanok, kivéve kis részük, aki kompenzál, és emiatt dominanciát erőltet. Bár utóbbiak is bizonytalanok, csak jól leplezik.


Na most, ha te mint férfi is bizonytalan vagy, akkor lőttek a csajozásnak. Parázik a férfi, amíg bizonytalan a nőkben. Előbb ismerd ki a nőket, és onnantól nem leszel bizonytalan! A férfi legyen magabiztos. NE láttassa! Hanem LEGYEN! :) Ehhez meg kell ismerned jól a női lelkületet. Hogyan? Flörtölj, bókolj nekik, beszélgess mind többel és A NONVERBÁLIS jeleiket figyeld nagyon, jól teszed, h a mosolyukat is megfigyeled, de összefüggéseiben vizsgáld a nőket. De ténylegesen csajozni csak aztán fogsz tudni, ha már elég jól ismered őket, mert ettől tényleg magabiztossá válsz.


ELÁRULOM:

MIVEL BIZONYTALANOK A NŐK, NE ARRA KONCENTRÁLJ VAJON MIT ÉREZ! HANEM HASS RÁ, HOGY AZT ÉREZZE, AMIT AKARSZ, HOGY ÉREZZEN IRÁNTAD!!! EZ A KULCS!!! :) Ettől még sokszor 10-ből egy nővel jön össze egy magabiztos pasi is, átlagban, hacsak nem pénzes, mert akkor egyből omlanak neki, d az meg nem jó szerintem, mert nehogy már a pénzemért vonzódjanak hozzám...


És NE hívd meg őket italra, stb, főleg eleinte NE!

NE legyél papucs! NE a pénzedet mutogasd neki, mert ne te fogsz kelleni a csajnak, hanem a lóvéd!!

2015. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Nem írok neki egy darabig ,ha akar keres. :D Ment az UP. Csak akkor nem értem miért "kedveskedik" velem általában mikor ott vagyok ...
2015. jan. 3. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!