Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valakik már 13-14 évesen járnak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideje volt megtanulniuk, én már 1 évesen tudtam.
2014. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom én már pár éves koromba jártam.
2014. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En szerintem 3 evesen mar szaladtam is..
2014. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emlékeimből felidézve igy valahogy volt ez:


-Szia. Járunk?

-Aha!

2014. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én hamarabb megtanultam.


Persze az elején volt pár pofáraesés.

2014. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Akkor kapsz egy értelmes választ is.

Szerintem érettségtől függ, van, aki ennyi idősen még egy 10 éves szintjén van lelkileg/testileg, de olyan is van, aki sokkal érettebb a koránál.

Én egy 13 éves lány vagyok, és nem szeretnék kapcsolatot, de nem azért, mert éretlennek tartom magam, hanem lelki okokból, ezt most nem részletezném. De simán el tudom képzelni, hogy majd 14 éves korom körül legyen barátom, ha érettnek érzem majd magam egy kapcsolathoz.


Szóval szerintem inkább 14 éves kortól normális, DE csak akkor, ha mindkét fél elég érett! Ezek a tinip*csák, akik 13 évesen írogatják Facebookra, hogy "annyira szeretleek..de te neem..:/// ahj de szar az életeem://" szakítás után, azok gyerekesek és idegesítőek.

2014. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van.Nagyon sok minden függ az értelmiségtõl.Ha nem irja hogy 13 éves akkor simán elhiszem róla a 14 et.
2015. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14 éves emberek között van már értelmes, normális gyerek, aki tudja mit csinál és tényleg az érzelmei utána megy, nem menőségből. És mindent átgondol.

Hát, az iskolánkban volt egy 13 éves 15 évessel kapcsolat, annyiből állt az egész, hogy minden szünetben egymáshoz voltak ragadva, mint akit technokollal ragasztottak össze. Ha a lány pl ki akart menni wc-re, akkor is magához húzta a fiú mert h "annyira vigyáz rá" na ne. Hát ők csak menőségből jártak... 1 hónap után szakítottak is...

2015. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!