Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztálytársammal szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársammal szerelmesek vagyunk egymásba, de ő nem akarja a kapcsolatot, mert osztálytársak vagyunk. Valami ötlet, hogy tudnék vele összejönni?

Figyelt kérdés
Erre van valami megoldás ,átíratkozni nem engednek a szüleim ,esetleg hétköznapokon csak mint osztálytársak ,hétvégén meg találkozunk ,de ez se olyan jó. Én komolyan nem tudom ,nagyon szeretem megőrülök érte... :/

2014. dec. 15. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hagyjátok a p.csba az egészet, azt jólvan.
2014. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ő nem eléggé szeret téged, hagyd a picsba.
2014. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell, ő pedig ne akarja, ne csak saját magadra gondolja. Egyébként igaza is van, nem túl szerencsés dolog osztálytárssal összejönni.
2014. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*nem, gondolj
2014. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért dramatizáljátok ennyire túl? Nem rokonok vagytok, hogy ennyire aggódnotok kéne....

Az osztályunkban van két pár, az évfolyamunkban egy kivételével minden osztályon belül alakultak ki kapcsolatok. A mienkben voltak, akik szakítottak is, nem volt semmi gond. (amúgy utána megint összejöttek rá 2 évre)

2014. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy értve szeretné ,ha együtt lennénk ,csak osztálytársak vagyunk ,és ő se tudja ,hogy mi legyen kettőnkkel ,csak gondoltam tudtok valami okosat mondani ,ami hasznos lenne
2014. dec. 15. 00:10
 7/16 anonim ***** válasza:
nem értem, mi a probléma
2014. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne legyen már ennyire gyáva!! Ha igazán szeret, tartson ki melletted!!:) És nyugodtan mutasd meg neki ezt a kérdést!!:)
2014. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fél attól ,hogy ha szakítanánk rosszul érezné magát ,mivel minden nap látna.. És ez kölcsönös.
2014. dec. 15. 00:21
 10/16 anonim ***** válasza:
*különben is, honnan tudná, hogy működik-e, ha nem ad neki egy esélyt? Nem tudom, hogy amúgy konkrétan mi a baja? Mate-ek előtt "cikinek" tartaná, vagy fél ,hogy ha minden nap találkoztok, megunnátok egymást?
2014. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!