Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihasználná? Szólnátok rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználná? Szólnátok rá, vagy dobnátok?

Figyelt kérdés

Fiú mondja a lánynak , hívj meg "éterembe" a lány meg is hívja. A fiú természetesen a végén meg köszöni "Köszi hogy meg hívtál , annyira szeretlek".


Fiú kéri hogy a lány töltse , fel a telefonját de a lány nem tölti. "Pénzel"


Vagy vettetni akar magának egy doboz cigit a nővel.



2014. dec. 17. 12:02
 1/5 To7ka ***** válasza:

Ilyen helyesírás és fogalmazás mellett az étterem meghívásáért cserébe nyelvleckéket adnák a barátnőmnek.

Igen, kihasználás, természetesen el kell hajtani az ilyen pasikat. De van egy szint, amikor csak megrántod a vállad, hogy aki ennyire buta, meg is érdemli..:/

2014. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen pofátlanság már,meghivatni magad?meg pénzt kunyerálni telefonfeltöltésre/cigire?vegye meg magának,a lány meg majd meghívja ha ő úgy akarja.


Én otthagynám a francba


Amúgy nem elég hogy nem tudsz fogalmazni/helyesen írni,de nekem még az is eléggé érthetetlen hogy az "étterembe",és a "pénzzel" szavak miért vannak idézőjelben?

2014. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kihasználni azt lehet, aki hagyja. Mellesleg, kedves egyes, ha már kritizálsz valakit, akkor vigyázz az ADNÁK-kal, mert te is megkaphatod a savazást.
2014. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 To7ka ***** válasza:
Köszönöm Miquel, még ha napokkal később reagálsz, így nehéz észrevenni a válaszaid.:) á-é egymás mellett, ha olvasod a kérdéseket a kedves kérdező egy hasonló értelmetlen kérdést is írt ki pocsék helyesírással és fogalmazással.:) Elütés volt, de köszönöm, hogy jelezted.
2014. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban napokkal később reagálok, ugyanis én olyan másodrangú állampolgár vagyok itt a gyk-on, hogy hozzám a kulcsszavak alapján mindig 1-2 napos késéssel érkezik meg egy-egy kérdés.

Amit írtam, ne vedd kritikának. Egy ideje figyelem a válaszaidat, (bár csak mostanában tűntél fel a harctéren) és alapjában véve tetszenek. De fontos, ha valakire rápirítasz, akkor legyél korrekt, mert könnyen megkapja az ember, hogy ő sem különb.

2014. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!