Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jobb, ha beszélek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb, ha beszélek vele az érzéseimről, vagy ha úgy csinálok mintha nem érdekelne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, sokáig barátok voltunk.. de elkezdtem érezni iránta valamit, elmondtam neki fészen, tudom tudom nem épp ott kellett volna, de nem volt más választásom ugyan is kimentem külföldre.Na mind1, szóval elmondtam neki hogyan érzek, nem mondott semmi különöset rá, pár nap múlva megírta ő is hogy neki se volt minden baráti. Aztán amíg pár hónap múlva megírta hogy neki nem kell senki, és nem beszéltünk. De mikor ismét hazamentem, találkoztunk.. amit írtam neki felse hozta, nem beszéltünk ilyenekről.. viszont magától elkezdte mondani, hogy novemberbe járt valakivel 2 hétig és hogy mennyire örül neki hogy szakítottak, mert hogy egyáltalán nem szerette. Na és hát megszeretném vele beszélni, h hogyan érzek.. hogy akkor most ő hogy érez, csak barát vagyok vagy több is.. vagy csak egyszerűen hanyagoljam a témát, és ne foglalkozzak vele, ha akar valamit lép ő?

2014. dec. 25. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Te mondtad el neki elsőnek előzőleg, ha most felhoznád és nemleges a válasz a barátságotok ezután tényleg abbamaradhat. De ő tudja, hogy először te tudattad vele, ha ő is így érez, akkor lépnie kell.
2014. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!