Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem fogom megtalálni az igazit, vagy legalább a hozzám illő pasit? ( 17/ L )

Figyelt kérdés

Talán még korai ilyet állitani,mert nem vagyok elkésve. 17 éves vagyok. Sosem volt még pasim,de akikbe szerelmes voltam,sosem jött össze velük. A hab a tortán az,hogy kb. a 30 felettiekre bukom. Tudom....;)

Azon kapom magam néha,hogy irigykedve nézem a csókolózó,ölelkező párokat. És ha a szerencsétlen múltamra gondolok,összeszorul a szivem. Ennyire pesszimista lennék?



2014. dec. 25. 11:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igazatok van! Várok,és próbálom közben jól érezni magamat! ;).


ui: de 17 vagyok!

2014. dec. 26. 11:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért érzem úgy, hogy nem fogom megtalálni az igazit, vagy legalább a hozzám illő pasit? - kérdezd, s rögtön válaszolsz is: ( 17/ L )


Bazki, ha ez megnyugtat, én közel 50 felejthető kapcsolat, meg egy elrontott házasság után, 40 évesen találtam meg az igazit.

2014. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 7-8évet még bizti várnod kell vele, ha az igazi alatt azt érted (már pedig azt kell érteni), h a Párod, ő egy darabkád neked, és te egy darabkája vagy neki, és ami a legfontosabb, és egy egész életet képes vagy vele leélni jóban is, rosszban is. Erre nem állsz készen 17 évesen, akármennyire is ezt érzed most. Egész egyszerűen azért, mert nincs meg hozzá a kellő élettapasztalatod. Lehet, h most úgy érzed képes vagy rá, ezt akarod, de az igazit megtalálni, és megtartani, elég nehéz feladat. Szépen fokozatosan szabad csak haladni. Át kell élni, majd túl kell lépni bizonyos dolgokon. Csak h pár dolgot említsek: meg kell tanulni a nézeteltéréseket hatékonyan kezelni, mert azok még a legjobb kapcsolatban is előfordulnak, meg kell tanulni elviselni egymás apró kis hülyeségeit, meg kell tanulni kompromisszumokat kötni, alkalmazkodni. Ezek mind mind idővel jönnek elő, mert az elején minden kapcsolat felhőtlennek tűnik, de minél közelebb kerültök egymáshoz, annál inkább felszínre törnek mind a Te, mind a párod önálló személyisége (a kapcsolaton belül persze), és ezeket kell úgy összehangolni, h lehetőleg építsék, de legalábbis semmi képp se hátráltassák a kapcsolatotokat. És ezt nagyon nehéz kivitelezni. Megfelelő tapasztalat nélkül szinte lehetetlen. Én hiszek neked abban, h az igazit keresed, vannak ilyen emberek, nem sokan, de hál istennek vannak, akik a komoly kapcsolatokat részesítik előnyben. (Többek közt én is ilyen vagyok, ha hiszed, ha nem 27év alatt eddig 2 egy éjszakás "kapcsolatom" volt, mindenkit igyekeztem a lehető legkomolyabban venni) Ha valóban komoly kapcsolatot szeretnél, megteheted, sok szempontból előnyös, csak jól gondold meg kivel vágsz bele.Szerintem egy 30-as pasi elég rossz választás. 1, a korkülönbségből adódóan, teljesen más szempontok szerint élsz te végzős gimisként, mint egy 30-as pasi. Más az értékrendetek. Mást jelent nektek a kikapcsolódás. Lehet, h veled jól elvan, de ez többnyire rád korlátozódik, vagyis nem hinném, h be tudnád vinni,a baráti társaságodba, ami naggyon megterhelő és rossz tud lenni, talán az egyik legrosszabb, amikor megosztanak téged a párod, és a barátai. Valószínűleg ő sem vinne téged az ő társaságába, mert szerintem 17évesen egy 30+os társasággal nem nagyon tudnál mit kezdeni pl hozzászólni a dolgaikhoz.Akkor mi van, ha van gyereke?! Mi van ha tele van adósságokkal?! Fel tudnál vállalni ilyen dolgokat 17 évesen?!Jah, és a szex, sok korodbelinek ezért imponálnak az idősebb hapsik, mert azt hiszik/hiszitek (nem tudom erről hogy vélekedsz)h velük sokkal jobb lehet a szex, mert tapasztaltabbak. Ez igaz is, már h tapasztaltabb, de ez koránt sem biztos, h neked jó. Ritka az olyan 30körüli pasi, aki kellő figyelmet fordít egy fiatal lányra. Ezzel most nem azt mondom, h nem figyelmes, hanem nem fordít annyi figyelmet rád amennyire szükséged lenne 17évesen, ugyanis(tudom azt fogod gondolni, ez nem így van)Te most hiába képzeled magadról, h erős vagy, kemény, felnőttél,veled nem kell finomkodni stb. De az igazság az, h ez nem egészen így van, mert jóval többet kell veled foglalkozni (főleg a lelkeddel)mint ahogy azt gondolod. Sztem 17évesen nem állsz készen egy olyan fajta szexre amit egy 30-as srác képvisel. Csak h egyet említsek, 30 évesen már általában kialakult szexuális szokásai, beidegződései vannak, amitől lehet h egy hatalmas reszelés lesz, ami eleinte kétségtelenül jó, viszont nem tanulod meg kitapasztalni a saját tested igényeit, mert a helyett, h a saját szexualitásod építgetnéd,egy 30-as pasi már kialakult szexuális igényeit,szokásait elégíted ki. Ami azt eredményezi, h ha vége lesz a kapcsolatodnak, akkor csak annyi tapasztalatod lesz, amit a pasitól "átvettél". És kezdhetsz majd mindent előröl. Szerintem pusztán a szexuális oldalról vizsgálva is több benne a buktató, mint amennyi plusszt adhat. Nem ragozom tovább, ha akarod ennyiből is meg tudod érteni miről is beszélek. Tudom-tudom, ő nem olyan, de nem árt azzal tisztában lenni, h a legtöbb ember köpönyeg forgató, szóval nem árt feltenni a kérdést, h valóban igaz mindez, vagy csak azt mondja amit hallani akarok?! Ezzel nem azt akarom mondani, h mindenkivel légy bizalmatlan, de nem árt a dolgokat némi fenntartással kezelni amíg be nem bizonyosodnak.

Szerintem a Te korosztályodnak max ilyen 22-23 éves korig érdemes nézelődni. (Ha az igazit keresed, ha csak kalandot, akkor kb mindegy, mert ott télleg nem nagyon számít a kor (meg más, se nem részletezem). Ezzel a korosztállyal nagyjából hasonló még az életszemléletetek,az érdeklődésikörötök hasonló dolgok fontosak. Egyszóval mentálisan sokkal több közös van bennetek mint egy 30-assal. És igazából ez számít, ha komoly kapcsolatot szeretnél, nem az egzisztencia, vagyon, kocsi, ez mind mind csak látszat, nem számítanak, mer ezek pótolhatók, bárkitől megkaphatod. Az igazán lényeges dolgok belülről jönnek, és nem kézzel foghatók. És ezeket a dolgokat jóval kisebb esélyel kapod meg egy 30-astól, mint egy 20-on pár évestől. Sztem jobban is értékel egy fiatalabb, mint egy idősebb, és nem beszélve arról, h jóval közelebb álltok egymáshoz mentálisan, jobban megértitek egymást, és tudtok szépen egymással, magatokn kísérletezgetni, akár a szexben, akár az élet kérdéseiben, és ez nagyon jó dolog,szépen finoman lépésről lépésre vezetitek be egymást az élet rejtelmeibe, és hidd el, ez ezerszer többet ér mint 10 jó dugás egy 30-assal, mert való igaz, a fiatalabbal az első pár alkalom jó eséllyel bénázás lesz, de minden egyes alkalommal egyre többet tudtok meg egymás testéről-lelkéről, és egyszer csak azon kapjátok magatokat az egyik sex után, h huhh... huhh ez fantasztikus volt. És ha eljutottatok erre a pontra, akkor elkezdetek majd variálgatni, kombinálgatni, kipróbálni új, esetleg extrém dolgokat, csiszoljátok finomítgatjátok a dolgot. Jó, a végeredmény ugyanaz: orbitális nagy orgazmusok, csak épp annyi a különbség, h míg a 30-évesnek csak felveszed a stílusát, míg a 20-on évessel, meg együtt fejlesztitek mesterivé. Ami azért lényeges, mert így bármit is hoz az élet, nem leszel kiszolgátatva, elveszve annyira. Mert jóval több dolgot tudsz hasznosítani a személyes tapasztalatidból, mint abból, ha csak alkalmazkodsz valakihez.


Én itt be is fejezem, mert így is elég hosszú lett (bocsika!)... Azér mentem bele ennyire, mert én is hasonló helyzetben vagyok, (csak én 27-évesen)ezért gondoltam leírom, hátha valakinek tudok ezzel segíteni, ha magamon már nem tudok. :( Ha te személy szerint hülyeségnek is tartod ezeket, a Te döntésed(!)hátha lesz egy valaki aki olvassa, és talál benne számára hasznosíthatót. Ha pedig esetleg még kérdésed lenne, vagy bármit hozzá tudok tenni, akkor kérdezz csak nyugodtan, szívesen beszélgetek, ha másért nem legalább "kiírom magamból" a bennem felgyülemlett negatív érzéseket.

További szép napot! Üdv: András

2014. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem pesszimista vagy, csak szerelmes vagy egy Álomba, tündérmesébe. Ő ugy látszik Waterlood!

Ő tudja a Gyöztes mindent visz!

Lépj tovább! És megtalálod az igazit!

2015. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!