Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első sorban azoktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban azoktól kérdezem, akik már régebb óta együtt vannak a párjukkal: ti hányszor szoktatok szerelmeskedni egy héten?

Figyelt kérdés

Legalább 4 éve vagy annál régebb óta együtt lévő (akár együtt is élő) párok válaszát várom.

Hetente hányszor tudtok úgy igazán összebújni a párotokkal?


Csak kíváncsiságból kérdezem, szeretnék egy viszonyítási alapot, hogy bizonyos pároknál átlagosan ennyi idő után hány alkalom a normális. :)



2014. dec. 30. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

miért, van olyan hogy normális? van erre valami elfogadott mérőszám?


arról nem is szólva, hogy az sem mérhető mennyire akarják egyforma intenzitással a párok az együttlétet, sokaktól hallom olvasom, hogy megteszi a társa kedvéért, de közben a szomszéd pistire/jucira gondol vagy csak egyszerűen túl akar lenni rajta.

2014. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 és fél éve vagyunk együtt, átlag a heti 4.
2014. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Én nem tudom, van-e, éppen ezért kérdeztem. Nyilván minden párnál más és más számít normálisnak, biztos vannak olyanok, akiknek a heti 1-2 alkalom is épp elég, másoknál meg minden nap van hancúr. Ez az évek során mindenkinél kialakult már valahogy, csak kíváncsi voltam, mennyi az átlag, mit írnak a legtöbben. És persze nyilván nem arra gondoltam, ahol csak túl akarnak esni egymáson, és ripsz-ropsz lezavarni az egészet, csak azért, mert "heti 1x azért illik", de közben a szomszéd Pistikén/Jucikán fantáziálnak... ideális esetben nyilván egymásra gondolnak közben, nem másra. Én pedig erre voltam kíváncsi, hogy heti hányszor van igénye egy párnak összebújni - úgy, hogy mindketten akarják. ;)


2. válaszoló: Köszi a hozzászólást. :)

2014. dec. 30. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlag heti 4-5 szokott lenni. Általában a fáradság a kifogás bármelyikünk részéről, de elég jól összeillünk libidó tekintetében, ezért nem okoz konfliktust, ha éppen aznap nincs szex. Az összebújás néha többet ér.
2015. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!