Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segíítséééég!?!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíítséééég!?!?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe szerelmes voltam 1,5 hónapja nagyon de elmúlt mert akkor "csak barát" és most ő szerelmes belém de én nem de együtt vagyunk... azt szeretném kérdezni hogy egyre többet gondolok rá szerintetek tudok még szerelmes lenni belé igazából?

2015. jan. 2. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

A vessző (,) az írásjelek egyike, (a szóköz mellett) az elkülönítés legelterjedtebb eszköze.


Formáját tekintve alsó helyzetű rövid vonal, melynek alakja betűtípustól függően lehet egyenes, dőlt, illetve kitöltött fejű kis 9-est formázhat (, , ,). A Unicode és az ASCII karakterkészletben kódja a 44; saját billentyűjével érhető el.


Számos nyelvben a görög komma (κόμμα) szó származékával utalnak rá, amely eredetileg levágott részt, rövid tagmondatot jelent.


Tipográfiai szempontból mindig tapad az előtte álló betűhöz vagy más írásjelhez (tehát nem állhat előtte szóköz), utána viszont mindig szóközt kell tenni (a tizedesvessző esetét kivéve). Ha az előtte álló szó vagy zárójel kurzív, a vessző is kurzív helyzetű lesz.


Mellékjelként előfordul a románban (ș ț), valamint a lettben (ģ ķ ļ ņ).


Alakilag hasonló hozzá a cedilla (¸) és a pontosvessző (;). A felső helyzetű jelek közül megfelel az aposztrófnak (' ’), valamint hasonló a cseh és szlovák nyelv módosított hacsek jeléhez (ď ť ľ).

2015. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Juj. Nekem Pont egy ilyen kapcsolatom ert veget. Semmi jo nem sult ki belole. Nem tudtam ujra szeretni de o igen. Egy ev ment el Csak ugy...
2015. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj időt a dolognak és kiderül hogy mi lesz belőle. Maximum fölöslegesen próbálkoztatok de ha megvan az esély hogy szerelmes tudsz lenni belé megint akkor már megéri
2015. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Izumo-san ***** válasza:
Hát, nem tudom, egyik barátnőméknél is ugyanez volt... A csaj belezúgott mint vakló a gödörbe, de nem volt azért ő sem, aztán amikor megkérdezte a sráctól, ő őszintén elmondta neki. De ebből nem hinném, hogy jól ki lehet jönni, hiszen ha a csaj rájön azt fogja hinni, hogy végig csak hülyítetted... Én az őszinteségre szavazok, de ha te úgy érzed, akár lehet még belőle valami jó, akkor adj időt a dolognak. De ha tudod hogy biztos nem lesz ez jó, rögtön mondd meg neki.
2015. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már kiszerettél belőle visza nem szerelmesedhetsz ez 100%Esetleg egy 2éves kapcsolat után lehet valami!



A KÖVETKEZŐ RÉSZ NEM A KÉRDÉSHEZ KAPCSOLÓDIK CSAK EGY MEGJEGYZÉS!



Szavazd le a legelső válaszadót!Ugyanis a felelete nem a kérdéshez kapcsolódik.Természetesen már panaszkönyvben van az eset,csak szeretném hogy minél többen megerősitsétek

2015. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!