Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a barátommal Valentin-napon? 16/L

Figyelt kérdés
Már csak egy hónap. Mindenképp a szerelmemmel szeretném tölteni a Valentin-napot, csak nem tudom, hogy hogy töltsük el és hol :). Tudnátok ajánlani nekünk valamit? (csak megjegyzem: még nem feküdtünk le egymással)

2015. jan. 5. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes módon szilveszter és valentin nap utáni időszakban nő meg az abortuszok száma is. De igaza van az elsőnek, feküdjetek le egymással, hátha nektek is összejön, ez főleg 16 évesen főnyeremény lenne neked.
2015. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Halál komolyan: kezdjetek azzal, hogy félhomály, gyertya és hagassátok meg egymás szemébe nézve ezt a dalt

<<Compay Segundo Guantanamera (HQ) (Con Letra)>>

és aztán kérdezd meg tőle, hogy mire gondolt és mit érzett közben.

Utánna jöhet a második dal <<Besame Mucho Cesaria Evora>>.

2015. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Miért is lenne nekem főnyeremény 16 évesen?
2015. jan. 6. 00:10
 14/21 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt kicsit bővebben kérlek? :)
2015. jan. 6. 00:11
 15/21 anonim ***** válasza:
Menejtek el a jegyzőhöz, vegyétek fel az arra a hónapra a kiegészítő segíjt ami az állam valentín napi kiegészítése
2015. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy közeli fűrdőbe kicsit lazulni és dumálni. Aztán valami kaja valahol és kész. 16 évesen ennyi. Kísértesd haza magad. :)
2015. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jön majd magától, ez egy ugyan olyan nap mint a többi, nem értem miért kell ennyire hypeolni... Elmentek valahova, aztán lesz ami lesz, nem kell ezt előre tervezni.
2015. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szia :) menjetek el valahova ahova az ismerkedesetek idejében sokat jártatok, vidd el este sétálni én ezt tenném az olyan romantikus....

menjetek egyetek valamit a seta utan, utana sétáljatok haza nézzetek egy filmet összebujva aludjatok együtt (én ezt teszem!!) es ha ugy érzed történjen meg a dolog kettötök közt...

majd irj h mi lett belöle....sok sikert szorítok szia ^^

2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esnél, az lenne "főnyeremény" neked, ezt írtam. Így érthető?
2015. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
nem mindenki olyan béna hogy nem tud jól védekezni, kedves utolsó
2015. jan. 12. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!