Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Melyik szekrényt fejeljem meg?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel 10 hónap elteltével. Egyrészt nem volt sok időnk egymásra, nem egy helyen lakunk, a munka és egyéb teendők miatt az utóbbi időben, ha 1-2 találkozást össze tudtunk hozni 2 hét alatt. A sok különlét miatt kicsit kihűltek bennem a dolgok.

De aludtam a szakításra egyet, eszembe jutottak az együtt eltöltött közös szép, jó emlékek és rájöttem, hogy nem ez lett volna a megoldás, hanem az, ha együtt vagyunk is valami olyat csinálni, hogy érezzük még mi igenis összetartozunk. Ehelyett ezt a fránya könnyebbik utat választottam. Eddig ez volt az ésszerű, de megbántam megbántam a hétszázát neki.

Nem mehetek vissza hozzá, hát hülyének nézne egyrészt, hogy miért szórakozok vele, ráadásul megmondta, hogy nem szeretne velem beszélgetni egy jó darabig, hiába nem haraggal történt a szétválás, talán még ő sem fogta fel.

Mit csináljak?

Van egy dupla ajtós nagy szekrényem, egy kisebb, amin a tv van, meg esetleg még az íróasztal.............



2015. jan. 7. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A falat
2015. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kb. mindenki minden esetben ezt érzi szakítás után. Nem véletlenül döntöttél így.
2015. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azért még visszamennék a csajhoz és bevallanám, hogy hibáztam a szakítással...
2015. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szerintem mindet sorba:D
2015. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a tv-t az kulonlegesebb
2015. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a laptopot...
2015. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Mi is hasonlóképpen jártunk a párommal.


Azzal nem veszítesz semmit sztem, ha bepróbálkozol nála megint, h mennyire megbántad stb. Mondjuk én hiszek a tündérmesékben, csinálhatnál vmit, amire nem mondhat nemet! :)

De előtte fejeld ketté a szekrényt. :)

2015. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Didiiayer ***** válasza:
Most akkor csak ez volt a kérdésed, hogy mit fejelj meg?! Mert akkor teljesen mindegy, viszont ha helyre akarod hozni, akkor azt tedd meg, amíg nem késő. Ha meg nem, akkor inkább felejtsd el és lépj túl rajta.
2015. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

küld el ezt neki :)

de komolyan, szereted ezt a nőt? akarod? tegyél érte!!!

vegyél egy csokor rózsát csengess be hozzá térdelj elé és kérd hogy bocsásson meg, mond hogy hülye voltál és nem tudsz nélküle élni, hogy nem ez lett volna a jó megoldás mert ami elromlott megjavítani kell nem eldobni. ha kidob hát kidob de megpróbáltad visszaszerezni, a lelkiismereted tiszta, de ha most nem próbálod meg talán mindig bánni fogod! annyira nehéz manapság igazi társat találni, ha úgyérzed ő az tegyél meg mindent érte hogy helyrehozd amit elcsesztél!

2015. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!