Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már annyira unom, h 19 vagyok és nincs és nem volt egy barátom sem. Pedig kedves lány vagyok és értelmes is, de már annyira bánt és elegem van belőle, hogy nem tudom h ki a nagy Ő. Úgy érzem h még a közelében sem vagyok az igazságnak. Én annyira szeretném, ha tudnék arról, h létezik nekem és szeret és ő is tudna rólam stb. ..Pedig biztos vannak egy páran, akiknek tetszek, de nem mondják meg, vagy azért mert nem vagyok menő vagy mert félnek...

Hát számomra ez elég lehetetlen helyzet. Pedig szerintem nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. Nem akarok itt ismerkedni. Inkább csak vigasztalásra szorulok és remélem egyszer szembejön velem az utcán és rám köszön és majd lesz valami... ha nem tudtok mást, megvigasztalnátok?



2015. jan. 8. 20:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Na lássuk akkor. 19 éves vagy, és még nem volt egy barátod sem. Nos, kedves, mit tettél meg azért, hogy legyen valakid? Vagy csak vártad, hogy majd álmaid pasija odamegy hozzád? You know, ez nem így megy.


Kedves vagy és értelmes? Ez jó dolog, ha barátot akarsz. És valami olyat fel tudsz mutatni, amire én azt mondom, hogy "hű, te vagy az a nő, akivel én együtt akarok lenni, mert te ilyen meg ilyen vagy"? Ugye, hogy nem.


Vigasztalásra szorulsz? Majd jön valaki, és megsimogatja a kis buksidat. Most komolyan, egy felnőtt lány (sajnos nem tudlak téged érett nőnek nevezni) tényleg képes így megalázkodni? Hol van a tartásod, hol a büszkeséged? Olyan vagy, mint valami korcs.


Tudom, kemény voltam, sírj bátran. Nem kérek bocsánatot.


21/F

2015. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
merre szoktál sétálni? :D
2015. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
legyel nyiltabb ahoz hogy valaki megszolitson fogast kell "rajtad" talalnia falat sem szolitod le egykavera
2015. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De én nyitott vagyok épp ez az ? Nem értem.

Biztos azért van mert nem vagyok ribi..

2015. jan. 8. 20:49
 5/24 A kérdező kommentje:
1# es téged meg nem értelek. Szerintem ennél a kérdésnél kiírnak ide százszorta megalázóbbakat és értelmetlenebbeket, nem én tehetek róla h ezt te nem veszed észre. :PP
2015. jan. 8. 20:52
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, könnyebb hisztizni, mint rendbe szedni magad.
2015. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én rendben vagyok, csak nem szoktam fűvel-fával orrba ...
2015. jan. 8. 20:53
 8/24 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol te más kérdésekkel? Ha kapsz egy 1-est, arra támaszkodsz, hogy "de hát másnak is 1-es lett"? Önmagaddal foglalkozz már! És majd megérted, ha kész leszel rá értelmileg.
2015. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert te készen állsz...a felfogásra? :O
2015. jan. 8. 20:55
 10/24 A kérdező kommentje:
Mégis ha ilyen okos vagy, akkor osztogasd magadnak a bölcsességedet a tükör előtt vagy veled minden tökéletesen oké?
2015. jan. 8. 20:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!