Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon idővel beleszeretek? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon idővel beleszeretek? Én F18 ő N/25

Figyelt kérdés
Két hete beszélgetünk egy nővel , 4napja elég intenzíven. Randiztunk is meg kérdezte hogy mit főzőn nekem , moziba is meg hívott. Meg híváshoz nagyon ragaszkodott hogy ő hív meg. Meg kérte hogy aludjak ott vele , le is feküdtünk. Előző kapcsolatomba egy évig nem volt sex csak petting. Komoly dolgok álltak a háttérben. Soha sem főzőt nekem mindig csak ígérgette , egyszer azért sütőt nekem. Folyton problémáztunk a meghívásokon mert hogy ő lány a fiú dolga. Mit gondoltok hosszútávon lehet tervezni egy ilyen nővel aki könnyen oda adta magát? Anno volt egy barátnőm vele is hamar le feküdtem , soha sem csalt meg 8hónapig együtt voltunk. Kérdésem az lenne , fent le írt első nőbe lehetek szerelmes? Idővel meg fogom szeretni? Kicsit bennem van a para megszeretem és esetleg kihasznál. Egyetlen egyszer használtak ki azóta néha kicsit parázóm. Azt el felejtettem le írni , azt mondta hogy van barátja később kiderült hogy nincs. Ismerkedésünk elején már egy ilyen kis hazugsággal indított. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 9. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Inkább örülkél hogy nem egy beképzelt,játszmázós kiscsaj a párod.

Dugd amíg tudod.

2015. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen sokat agyalni. Semmi sem tart örökké, használd ki a lehetőséget, amíg tudod. Amúgy meg nem kell beleszeretni ahhoz, hogy jól érezd magad vele...
2015. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kicsit játékszerként kezel, de 18 éves fiatal férfiak jellemzően nem szokták kihasználásnak érezni azt, ha 25 körüli jó nő szexel indít náluk.


Reálisan nézve, ha a csaj nem naiv, nem tervez veled 1-2 évnél hosszabb távra.

2015. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Szerintem félre értettél , nem veszem kihasználásnak. Azt írtam hogy kihasználtak de nem ő használt ki. Anyagilag lettem kihasználva vagyis csak próbált , meg mindig én hívtam meg de később változott a dolog. Nem mentem sehova sem vele max ha ő hívott meg. A jelenlegi nővel semmi problémám nincs csak az érdekelt hogy később be szerethetek e.
2015. jan. 9. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan a pékfarkából tudjuk, hogy beleszeretsz-e majd? :D
2015. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szexelni akar egy jóképű sráccal, de az is lehet, hogy teljesen meg akar magának szerezni, talán még gyereket is "csináltat" veled. Ha neked ez lelkiismereti probléma (ami nekem nagyon szimpatikus), akkor egy idő után otthagyod,és megmondod neki, hogy sajnos, nem tudtál nemhogy beleszeretni, de még megszeretni sem. Minél előbb mondd meg, annál egyenesebbnek tűnsz.
2015. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem szeretsz bele. Hosszú távon nem szerencsés, ha a nő idősebb. 45 fölött adódhatnak ebből komoly probémák a szex terén.
2015. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*problémák
2015. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HutOfBabaYaga ***** válasza:

Hát persze.

Aztán vagy úgy lesz, vagy nem. De miért is ne ....

2015. márc. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!