Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire lenne romantikus dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együtt vagyok majdnem egy éve nagyon szeretjük egymást szerintetek ez mennyire lenne szép dolog:arra gondoltam hogy veszek 100 db rózsát amiből egy nem igazi és oda irom egy lapra hogy csak addig szeres ameddig az összes elnem hervad.Tudom hogy mennyibe kerül meg minden.De szerintetek ez mennyire szép dolog?

2015. jan. 11. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szép ha szereti az adott lány a romantikát, amúgy nem az.
2015. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább 4-5 szél rózsát, a maradék pénzből pedig valami szép, személyes ajándékot.
2015. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos h romantikus..de mi van ha pont a mu elkeveredik? Vagy nem latja meg h az nem hervadt el?
2015. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet, egyedi. próbáld meg, de szerintem teljesen felesleges.
2015. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
giccsparádé, de azt neked kell tudnod h értékeli-e az ilyet
2015. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én csaj vagyok, szeretem a virágot, és szerintem baromira cuki ötlet, nekem nagyon tetszene, bár a 100 bőven túlzás, az már hatalmas csokor. a fele is bőven bőven sok. :) én a barátnőd helyében nagyon örülnék egy ilyen gesztusnak:)
2015. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vedd le az egyik 0-at :)

10 db is eleg szerintem :)

2015. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én hánynék
2015. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ez nagyooon édes:)

a 100 tényleg sok.. kérdezd meg vagy ha tudod az még jobb a szerencse számát és annyi rózsát vegyél.. szerintem az is nagyon édes lenne:3

2015. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!