Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebbe miért kötnek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe miért kötnek bele?

Figyelt kérdés

Sokáig olyan voltam, hogy úgy éreztem másoktól függök és ha nincs valakim én nem vagyok senki és igazából utólag belátom, hogy csak a szeretethiányomat próbáltam valakin behajtani.

Többször csalódtam és most eljutottam arra a pontra hogy nincs szükségem senkire. Meg vagyok én egyedül és legalább nem veszekedek senkivel. Nincs barátnőm és most nagyon sokáig nem is lesz mert nem akarom hogy mégegyszer az legyen amik eddig történtek velem. A lényeg hogy a körülöttem lévő embereket zavarja és volt olyan aki próbált ráutalni illetve kifaggatni, hogy ez az egész nem azért van-e mert homoszexuális lettem, amikor ilyesmiről szó sincs. Egyszerűen nem akarok senkit magam mellé mert nem érzem úgy, hogy van aki boldoggá tudna tenni. Ez a köreimben lévő embereket miért zavarja ennyire, hogy rendszeresen megjegyzik ezt hogy már jó ideje nincs senkim és vannak akik "jobban tudják" mint én hogy melyik nemhez vonzódom. Ötletek?



2015. jan. 12. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hülyék. Válogasd meg jobban a barátaidat! Csak egy ötlet.
2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mindennel kapcsolatban így szokott lenni.. A mások életével kapcsolatban mindenki okos, ahelyett, hogy a saját életükkel foglalkoznának.
2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A körülötted lévő emberek a leírtak alapján nem a barátaid. Nekem is volt ilyen, hogy a környezetemben lévő emberek mindig azzal faggattak, miért nincs párom. De én tudtam, hogy nem jött el még az az idő, hogy felkészüljek egy komoly kapcsolatra. És nem csak az idő nem volt alkalmas, hanem egy megfelelő embert sem találtam. Szerintem ezzel semmi baj, amit leírtál. Inkább várd ki az igazit, minthogy beérd egy olcsó emberrel, akit ráadásul nem tudsz tiszta szívből szeretni. Mindennek és mindenkinek el jön az ideje, csak bízz magadban, és ne hallgass a rosszakarókra! Te tudod mi vagy és mit érzel, te életed, te döntésed.
2015. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld :)
2015. jan. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!