Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim legjobb baratjaval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim legjobb baratjaval voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg regebben. Nagyon szoros volt a kapcsolatunk, szerettuk egymast, de miutan bejelentette, hogy katona lesz, elvaltak utjaink. Azota osszejottem egy masik sraccal, aki nemreg bemutatott a baratainak... es ott volt O, a volt pasim. Mint kiderult, o a legjobb baratja, de amig vele voltam, nem talalkoztam vele, mert a mostani pasim akkoriban kulfoldon volt. Nagyon kinos volt, lopott pillantasokat valtottunk, a szemeben tukrozodott a fajdalom. Aztan nem birtam tovabb, 2 nappal kesobb bevallottam hogy mi regen egyutt voltunk. A baratomnak leesett a tantusz, mert en voltam a lany, akirol annyit meselt (ne kotekedjen senki, mivel nem tudta a vezeteknevemet, a keresztnevem meg gyakori, nem gyanakodott a megismerkedesunkkor), megharagudott es azt mondta, most szunetre van szuksege. A volt pasim azota ketszer felhivott, megkert hogy beszeljunk, de en most ket szek kozott vagyok. Hogyan engeszteljem ki a baratom? Nagyon szeretem ot. Es lehetseges, hogy a legjobb baratja meg mindig szerelmes belem?

23/L



2015. jan. 13. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül elbántál az előző barátoddal? Vagy miért haragudott meg a mostani párod?


Amúgy teljesen úgy hangzik nekem ez a sztori, mint egy szappanopera.

2015. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is igy erzem magam elso valaszolo... de nem bantam el vele csunyan, csak szakitottunk. Neki szerintem maga a tudat faj, mert mi akkor tenyleg nagyon egymasra voltunk kattanva, es errol a srac meselt neki.
2015. jan. 13. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most azért haragszik, mert volt már kapcsolatod mással is, mielőtt vele megismerkedtél? Elég gyerekes...
2015. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyennek ismertem meg. Szerintem az zavarja, hogy pont a legjobb baratjaval voltam.. de most nagyon kerul. Ez zavar.
2015. jan. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!