Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány, akit anno megismertem, szerelmesek lettünk, de nem lehetünk egymásé.

Figyelt kérdés

10. osztályos fiú vagyok.


Az első kapcsolatomról lenne szó..


Őszi szünet elején megismertem egy csodálatos lányt, aki nagyon aranyosan néz ki, akkor barátja volt. Eleinte nagyon sokat beszéltünk, azon este mikor megismertem 20 óráig (!) beszélgettünk egyhuzamban, nagyon jót nosztalgiáztunk.


Ő 2 évvel idősebb nálam.


Nagyon bízott bennem már azt követően 2 nappal is, hogy megismerkedtünk, rengeteg titkáról tudtam már, ő is írta, meglepő hogy ennyire bízik egy idegen emberben, nem tudja hogyan csinálom.. :)


Én ekkor rettenetesen egyedül éreztem magam, ám belém van programozva, ha valakinek palija van az számomra szent és úgy nem hajtok rá. Bár, amúgy sem hajtottam volna rá, hisz meg voltam győződve róla hogy ő ilyen kis szaréletű palikkal nem barátkozik.. úgy. Úgy nem barátkozik.


Nagyon sokat beszélgettünk, az egész szünetem rá ment el. Nem bántam, nagyon megkedveltem, rájöttünk hogy rengeteg hasonlóság van kettőnkben, bármit meg tudunk beszélni egymással. :)


Észrevettem rajta, ha látta hogy más lányokkal barátkozom, vagy valami közöm is van hozzájuk úgy reagál rá, ahogy azt nem szokás barátok között.. Szerintem itt már mindketten többet éreztünk egymás iránt mint barátság (hisz barátja volt, s még nem is találkoztunk!).


Közben megtudtam hogy biszex, ami nem zavart, s azt is hogy kiskorában skizofréniát diagnosztizáltak, különösképpen ez sem zavart annyira, hisz én nagyon jól elvoltam vele és nem láttam értelmét annak hogy emiatt másként tekintenék rá..


Eljött az a pont, ahol már jobban bízott bennem, mint barátjában, kivel szinte már-már szakítófélben volt, mivel az alapértelmezett bizalom sem volt meg benne. Megtudtam olyan történeteit és titkait, melyeket neki se mondott el.


Október végén bejelentette, jönni fog haza, szeretné ha taliznánk, és vele lennék picit mivel nagyon összespanoltunk.. ezek után már picit forró volt közöttünk a levegő, közben még rosszabb lett palijával a kapcsolata. Még az egésznek az elején letisztázta velem, hogy nem lesz semmi kettőnk között, ő nem olyan.

Többször is jelezte hogy ő neki több kell, bár mindketten próbáltuk úgy felfogni a dolgot, hogy ezt nem lehet mert stb stb, és bla bla bla. Magyarul tudtam hogy szeretne velem smárolni és esetleg többet is, mert, mert... :)


Nos, találkoztunk, egy csütörtöki nap délutáni óráiban.

Nagyon tetszett, aranyos volt, mindig vigyorgott ha ránéztem. Én meg vissza. :)

Itt már tudtam hogy bejövök neki, a számért és a szememért volt-van oda, és úgy kb. mindenért, ezt ő le is írta nekem. Én ezt persze nem hittem el, rohadtul önbizalom hiányos tróger vagyok..

Többször is huzigálta a kezem, később el is mondta azért, hogy csókoljam meg.. :D


Elment haza (Magyarországi "otthonába"). Még múltkor megbeszéltük, hogy csütörtökön találkozunk, pénteken hozzá megyek egyenesen a koliból. Nagyon nagy ideg volt bennem, amikor hozzá tartottam, sosem felejtem el azon pillanatok egyikét mikor kedvenc zeném szólt telefonomon, s nézelődtem ki a vonat amúgy is párás ablakán.


Találkoztunk, felmentünk hozzá. Mivel csak ő volt ott egyedül, azt csináltunk amit akartunk.. nos, eleinte csak dumálgattunk, zenét hallgattunk, meg minden hülyeség.. kívántuk egymást mint a sz_\#r.

Elkezdtem puszilgatni a pofiját, a nyakát, láttam nagyon élvezte, aztán teljesen váratlanul megcsókolt. Innentől mondanom se kell hogy egész éjjel, reggelig csak egymással voltunk elfoglalva. Sz.#\rtunk bele mindenbe, szeretjük egymást.


El kellett mennem. Én még azon magyarországi lakástól is messze éltem, így apukámhoz kellett mennem annak fejében, hogy megyünk másnap(szombat) venni nekem cuccokat, ez igazából lényegtelen is, szombaton kora reggel elmentem apukámékhoz.


Ekkor írta, szakított barátjával. Megírtam neki, hogy vasárnap feltétlen visszamegyek hozzá, biztosan szüksége van a társaságra. Ez így is lett, ott ismételten egymásnak estünk.. Addig is eljutottunk hogy ő legyen nekem abban is az első. :)


Elment.. életemben először bőgvén nő után a vonaton hétfő reggel tartok iskolába, s azon gondolkodom hogy miért is nem gátoltam meg hogy hazamenjen, hogy többet lehessek vele.. hisz tudtam, nem fogom látni.


Egészen máig.


Később kiderült, barátját azért nem dobta addig míg mi nem találkoztunk, hogy velem lehessen. :)

Ez volt 2 hónapja, azóta folyamatosan szenvedünk, közben ő kimondta hogy szerelmes belém, s szerintem én is belé. Ez kölcsönös. Most már vitázunk is 1-2 dolgon, illetve próbálunk arra törekedni hogy együtt lehessünk.


Nem tudunk.


Én még csak 16 éves vagyok, nem tudok dolgozni (tudnék, de csak 18+ melókat találok), illetve nem 1 forint a kiutazás azon ország területére hol ő lakik.


Több emberrel is beszéltem már róla, ugyanezen történet szerint, legutóbb azt kaptam, hogy a tanulásra kellene koncentrálnom, és elfelejteni őt, mert bizony így hogy ő 1000km-es távban van ebből nem lesz semmi. Én nagyon kitartó vagyok, de ezt nem bírom már.

Igazából nagyon igényli a figyelmet, ott nincsenek barátai, én vagyok az egyetlen ember akiben megbízhat és szerethet, a szüleivel se jön ki nagyon. Mostanában kiderült, hazajárni se fog tudni majd hová, mert ahol eddig voltunk azt a házat eladták tudta nélkül.


Nem tudom mi lenne a helyes megoldás.


Vele maradni 20 éves koromig úgy hogy nem látom és elmegy rá 4 évem, vagy hagyjam ott, s éljek tovább?

Jelen álláspont szerint én úgy érzem tennem kellene érte, de egyre több érv arra hogy miért ne kéne ezt tegyem. Nagyon szeretjük egymást, főleg ő engem.


Eleinte az sem aggasztott hogy skizofréniás (volt), ám bár ezen is el kellett gondolkodjak, mivel többen is ezen voltak kiakadva.. Tanácstalan vagyok.

Kérem segítsen valaki!


A kérdés nyitott.



2015. jan. 17. 22:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem fog válasz érkezni mivel ezt senki se fogja elolvasni. Csak aki szeret. :(
2015. jan. 17. 22:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Addig olvastam el, hogy skizo a csaj. Tudod mivel jár ez a betegség? Fiatal vagy, keress mást.
2015. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyik kedves ismerősöm elmagyarázta, és rohadtul bánt hogy pont egy ilyen ember szenved ilyen betegségben..
2015. jan. 17. 22:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Lehet most még nem látszik, de később szörnyű lesz. Az idő előrehaladtával egyre rosszabb, ráadásul a bipoláris zavar és a skizofrénia szinte következik egymásból, így még nehezebb. Fiatal vagy. Nem mintha én nem lennék az...ne rontsd el az életed egy lány miatt. Tanulj. Járj egyetemre. Szerezz munkát és valakit, akivel együtt tudsz lenni. Tudom ez minden romantikus szabály ellen vall, de iszek benne, hogy ilyen keményen kitartani csak amellett kell, akivel sok sok ideje vagy együtt. Aki az életed része. Életed első szerelme,tökéletesen tragikus és érthető. Esküszöm, ha vele maradnál igazi tragikus romantikus filmet lehetne csinálni belőle. De az film lenne. Ez valóság.
2015. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyelek is meg :) Hát végig olvastam... Most tulajdonképpen itt a távolság a gond... Na már most, ha nem adódik abból gond, hogy 7végente találkozzatok, ami egyébként is elég szerintem, illetve szünetekben, akkor nincs gond.
2015. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kitől legutoljára hallottam az ellenérveket teljesen ugyanezekkel a szavakkal élt. Valóság.

Rohadjon meg a jó lelkem, hogy csak az jár a fejemben hogy neki milyen lesz. :( Annyira sajnálom. Csessze meg ez a skizofrénia dolog.

2015. jan. 17. 22:50
 7/11 A kérdező kommentje:

A probléma, az a 7végente 3-4 havonta vagy több.. semelyikőnk se tudja mikor tud menni és jönni. De mondta, nem mer tervezni.. hiszen előző barátjával tervezett s annak is az lett a vége.

Nincs jogom ennyire padlóra küldeni, hogy most még én is így álljak hozzá.

2015. jan. 17. 22:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, ő visszament Svájcba. Én MO-n élek. :(
2015. jan. 17. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:

A skizofrénia, szkizofrénia vagy hasadásos elmezavar olyan kóros mentális állapot, amelyet a mentális folyamatok összeomlása, a gondolatok, érzések és cselekedetek közötti összhang felbomlása, rossz érzelmi alkalmazkodás, érzékcsalódások és téveszmék jellemeznek.

Leggyakoribb megnyilvánulási formái az akusztikus hallucinációk, paranoid vagy bizarr téveszmék, illetve dezorganizált (rendezetlen) beszéd és gondolkodás.


Ez egy olyan betegség, amiből nem lehet kigyógyulni. Gyógyszerekkel nagyjából kézben lehet tartani a dolgokat, de soha nem tudhatod, hogy mikor kattan be. ÉS ami a legrosszabb, öröklődik is.


Az egyik ismerősöm férje is skizofrén, egy ideig rendben volt, aztán már nem használtak neki a gyógyszerek, fél évig kórházban volt, mire be tudták állítani a gyógyszeradagját, mert csak akkor tudták hazaengedni úgy, hogy ne legyen veszélyes saját magára és a környezetére. A 3 gyerekükből 2 örökölte. Még csak óvodások, de már jöttek a tünetek...


Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de 16 évesen bőven van időd olyan lányt találni, aki közel lakik és nincs ilyen súlyos mentális betegsége.

2015. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A másik meg hogy a távkapcsolatok problémákat és féltékenységet szülnek. És h most otthagysz mindent, vele ragadsz. A fiatalon kötött házasságok/hosszútávú kapcsolatok legtöbb esetben elromlanak. Egyikőtök sem tapasztalt, és öt tíz év múlva rájössz majd arra, hogy nem éltél még. A szerelem nem tart örökké. Egy idő után szeretet lesz.. És az olyan szeretet, amiben csak keserűség, anyagi gondok és betegség van, nincs boldogság. Kegyetlenül hangzik, de akárhogyan nézem, sehogy sincsen jövője ennek a kapcsolatnak.
2015. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!