Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek visszafogad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszafogad?

Figyelt kérdés
A baratommal tegnap szakitottunk.mert szilveszterkor megcsaltam es o ezt megtudta en persze tagadtam es elmentem hozza hogy beszeljuk meg es meg nala is tagadtam aztmondta szanalmas vagyok stb.es azt sem engedte hogy hozzaerjek.aztan egyszercsak odajott megolelt puszilgatott hogy jobb ha elmondom mert o tudja hogy igaz es nem fog erte haragudni ha most bevallom.es nem is az zavarja hogy megcsaltam hanem hogy a szemebe hazudtam.es igy bevallottam.es azt mondta dehogy bocsajt meg csak biztosra akarta tudni.es undorodik tolem hagyjam beken.nem akartam elmenni megengedte hogy ottaludjak de o megmondta elore hogy a szeretet legkisebb jelere se szamitsak.azthittem meg tudjuk beszelni vagy reggelre mas lesz a velemenye de reggelre talan meg rosszabb volt mint este.a megcsalas egyebkent egy smar volt.de neki ugyanolyan kb mintha lefekudtem volna valakivel.es aztmondta HA meg is bocsajt az nem most lesz.mit tegyek hogy ujra szeressen es megbocsajtson?megteszek barmit mert en nagyon szeretem de o aztmondta most kiszeretett belolem de szerintem tudna ujra szeretni meg...

2015. jan. 18. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hat... Miert akarod egyaltalan, hogy visszafogadjon?
2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

megcsaltad...

az én szememben is egy ribi lennél..

2015. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mekkora arc lehet a pasid(exed). Úgy kellett neked. :D
2015. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hagyd békén, jobbat érdemel.
2015. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kövezzetek, de csókot már bocsátottam meg, és nem minősítem megcsalásnak. Nem azt mondom, hogy kapcsolatba belefér, hogy mindenki azzal smároljon akivel akar, én még soha nem is tettem! De ha szeretjük egymást, és nem egy hónapja vagyunk együtt, akkor én egy csókot még megtudok bocsájtani, ha persze őszinte a lány


25F

2015. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
elso kommentelo:mert szeretem es nem tudok nelkule elni.:)
2015. jan. 18. 12:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nagyon szeretheted...ha így lenne, akkor nem lennél ebben a helyzetben.
2015. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már.. mindenki nélkül lehet élni és mindig jön másik. Neki is, Neked is.


Ne akarj visszamenni hozzá. Egyszercsak 2-3-akárhány év múlva megkapnád, hogy mit tettél. És nem a csókot, mert lehet, hogy megbocsátotta volna, hanem a hazugságot. Abban pedig sáros vagy rendesen. Tanuld meg, hogy mindennek ára van. A szilveszteri csóknak és mellé a hazugságnak a kapcsolatod.

2015. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
alkohol hatasa alatt voltam...
2015. jan. 18. 13:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Az semmire nem mentség...

Ne próbáld kimagyarázni, mi pasik utáljuk! Én vagyok az ötödik hozzászóló is egyébként...

Elmondod sajnálod, megbotlottál hibáztál, elbasztad, azt is sajnálod hogy először tagadtad, csak féltél hogy örökre elveszíted és ezt nem akartad...

és akkor talán megbocsát, de semmi mentegetőzés nem kell... !

2015. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!