Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igénytelenség egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség egy kapcsolatban? Hogyan beszéljük meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leszögezem, hogy nem azt szeretném, hogy leszóljátok a barátomat, hanem tanácsot szeretnék kérni.

Na szóval... A barátomat nagyon szeretem, de egyre inkább kezd zavarni, hogy igénytelen. A családi körülményeikből kifolyólag nem fürödhetnek minden nap, mert nem tudják megoldani, így 2 napig mosakodnak és a 3. napon fürdenek. A barátom szokott a szülei után fürödni, ami engem kimondottan zavar, mert aztán úgy ér hozzám, szóval ez miatt már szóltam neki, de nem hiszem, hogy betartja, mert volt már egy példa mikor nála voltam, de az apja után egy vízben fürdött. A lába sokszor büdös, mikor nálunk van akkor néha a szobámban olyan lábszag lesz, hogy ki kell nyitnom az ablakot és befújnom a szobát illatosítóval, mert nem lehet megmaradni. A fogait most kezdtem észrevenni, hogy kicsit sárgásak, és szerintem nem mos mindennap fogat.. Már legutóbb megbeszéltem vele, hogy ne feküdjön az ágyamba utcai cuccban, mert nem higiénikus és minden sértődöttség nélkül megértette. Illetve a haja most az utóbbi időkben kezdett korpásodni. Viszont tényleg egy izmos, jóképű fiú és szeretem is, de nem tudom, hogy hogyan beszéljük meg, hogy nekem ez nagyon nem tetszik ez az igénytelenség és ezzel eltaszít magától, mert sokszor ezért nincs kedvem vele együtt lenni se. Már 2 éve együtt vagyunk és félek, hogyha összeköltözünk, akkor megtartja a régi szokásait, amit nem tudnék elviselni? Hogyan utalgassak célozzak arra, hogy ez nem higiénikus és nem bírom ezt elviselni? Persze, büdös nem szokott lenni, az illata többnyire jó, mert befújja magát, meg ha büdös a szája, akkor is megmondom neki.. De ezt már nem tudom, hogy hogyan adjam a tudtára.



2015. jan. 24. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor próbálj meg vele nálatok talizni csak, és nálatok meg tud fürödni, át tud öltözni, tud fogat mosni stb...sajnos ez nagyon igénytelen, meg tudlak érteni, hogy zavar.
2015. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez miatt nem is akarom, hogy nálam aludjon..
2015. jan. 24. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nálad fürödjön meg. először egyedül, utána veled :D
2015. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok...ha tisztálkodik nálatok, akkor mért nem aludhatna ott?:D
2015. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezen miért csak 2 év után gondolkozol? Fürödjön nálad, ha megoldható
2015. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a családi dolgok miatt ilyen,akkor miért félsz attól,hogy ha összeköltöztök is ilyen lesz? Én ezt nem értem..


Ha egyszer összeköltöztök,és jobbak lesznek a körülmények gondolom nem lesz ilyen.


Nem értem miért most jutott ez az egész az eszedbe,és hogy miért nem engeded ennyi erővel,hogy nálatok fürödjön stb..

2015. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!