Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratom szakítani akar? Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy több mint fel éves tavkapcsolatom (több mint 300 km). Eleinte nagyon jol megvoltunk de egyre több lett a veszekedés es nemrég odáig jutottunk hogy a baratom szakított velem, mert hogy őt ez a sok veszekedés tönkreteszi es igy mar nem latja ertelmet a kapcsolatunknak. Viszont en nagyon szeretem es tudom hogy ő is engem... Azt mondta végül hogy hozzuk rendbe.. Viszont egyszerűen nem tudok vele miről beszelgetni, mert alig alig válaszol es szinte semmi nem érdekli. Szerintetek mit tegyek, mert en mar nagyon nem tudom :( Ja es mondanatok ötleteket miről probaljak beszelgetni vele, illetve hogyan hozhatnam rendbe ? Koszonom

2015. jan. 24. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már valaha?
2015. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kéthetente talalkozunk..
2015. jan. 24. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem lehet mit tenni, felhúzta ezt a falat közétek. 1-2 napig hanyagold, majd újra próbáld meg.
2015. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta hozzátok rendbe,de Ő semmit nem tesz akkor felesleges..Mond meg neki,hogy azt mondta rendbe akarja Ő is hozni,akkor hajrá,mert nem látod hogy tenne érte..


Nekem is volt ilyen szitum,én mindent megtettem,Ő meg semmit..Hagyni kell a fenébe!!

2015. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem tesz semmit, hanem... Nem tudom nem is ertem. Most is beszelek veled de olyan mintha meg sem hatná az hogy szakítottunk. Mondjuk volt mar ilyen hogy szakitunk aztan kibekultunk, de most kepeket is levett facebookrol, amit azelőtt sose tett
2015. jan. 24. 16:43
 6/12 anonim válasza:
Lefeküdtél már vele????? sok értelme van 300 km es távkapcsolatnak
2015. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez elég magánügy, de maradjunk annyiban hogy nyáron együtt voltunk minden nap, szeptembertől van csak a távkapcsolat mert elkoltoztek.
2015. jan. 24. 17:34
 8/12 anonim válasza:
Értem, nem erőltetném , vagy költözzetek egybe vagy hagyátok abba, énis a párommal összeköltöztünk ő 18 éves volt én 20, már két éve,
2015. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Másfél év múlva tudnánk csak össze költözni mert meg erősen fuggunk az iskolától..
2015. jan. 24. 18:24
 10/12 anonim válasza:
Ott is van suli ahol vagytok, egy suliba járnátok, ennyi
2015. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!