Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen tapasztalaitok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Milyen tapasztalaitok van osztalytarssal jarasban?

Figyelt kérdés
Jartatok mar osztalytarssal? ha igen mi lett a kimenetele? kerlek irjatok meg a korotokat es a nemeteket.Valamint ha van kedvetek azt is hogy mindez hogy kezdodott

2015. jan. 24. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Évfolyamtárssal, de ismerek osztálytársi kapcsolatot is. Az enyém érdekesen kezdődött, hosszú történet. Ismerek olyan osztálytársakat, akik szakítottak is, még is elviselik egymást.

18L

2015. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azert jottem ossze vele, mert mar 8.osztaly vege volt, es tudtam h nem lesz gaz ha szakitunk.. Osztalykirandulason kezdodott, azzal, hogy lefekudtunk:D kb egy honapot jartunk..:) 16/F
2015. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően kezelitek egymást, nem smároltok látványosan a többiek előtt...stb, magatokban tartjátok azt amit nem kell senkinek tudnia, tud működni a dolog :)

19F

2015. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha rajtam múlna nem szarnék oda ahonnan eszek. De függ ez sok mindenről: Mennyire vagytok értelmesek, mennyire ismeritek egymást, mennyi ideig lesztek még osztálytársi kapcsolatban stb... Ha ilyenbe akarsz kezdeni nagyon gondolkodj el és tégy belátásod szerint, igazából van példa és ellenpélda erre.
2015. jan. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sose jönnék össze egy osztálytársammal.

Gondolj bele, szakítás utén ott vagytok majdnem minden nap összezárva, pedig elvileg ő az utolsó ember akit látni akarsz és nem tehettek semmit ez ellen

2015. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!