Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsene? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsene? 15/L

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel. Ha vele vagyok mindig nevetek és alig tudom megállni hogy ne öleljem át. Ha fb-n beszélünk mindig mosolygok mert megnevettet és nagyon jól érzem vele magam. Nagyon hiányzott amikor nem beszéltünk mert összevesztünk. Remélem ez nem szerelem mert a legjobb fiúbarátomról van szó és osztálytársam is...:( Már három éve osztálytársak vagyunk és azóta vagyunk jóban. Nekem ez idő alatt volt barátom és akkor is ugyanúgy beszéltünk végül szakítottam mert úgy éreztem h nem az igazi. Bármikor fordulhattam hozzá tanácsért akár a fiúkkal kapcsolatban is. És amikor most nem rég egy fiú nem akart békén hagyni ő majdnem szó szerint megverte. Mit tudok tenni ez ellen az érzés ellen?

Bocsi h ilyen hoszszú lett :) Rosszindulatú válaszokat hanyagolni kérem :)



2015. jan. 26. 19:33
1 2
 1/13 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Semmit :/
2015. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De valamit muszáj mert nem szeretném elveszteni..
2015. jan. 26. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Működhetne a kapcsolat attól, hogy barátok és osztálytársak vagytok, persze egy esetleges szakítás után is lehetnének nehézségek, vagy gondolom, attól is félsz, hogy ő nem akar többet, és így vége a barátságotoknak is. Én azt hiszem a fentiek alapján, hogy minimum vonzódsz hozzá, de lehet, hogy beleszerettél, és szerintem érdemes lenne vele megbeszélned ezt a dolgot.
2015. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen. Attól félek hogy utána nem lehetnénk barátok és azt nem akarom elveszteni..
2015. jan. 26. 19:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáld kipuhatolni, hogy neki tetszik-e valaki, hogyan gondol rád, ha mondjuk flörtölsz vele, megérinted őt stb., akkor látni fogod a reakcióját.
2015. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van: ez nem barátság. Csak valamiért nem meritek ezt magatoknak sem bevallani.

38F

2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

lehet vele flörtölni mert poénra vesszük mind a ketten. Szoktunk így hülyülni.


Már mondta nem egy barátom h csak magunknak nem valljuk be...

2015. jan. 26. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon fiatalok vagytok ez még nem igazán Férfi-Női viszony szerintem....sokkal inkább testvéri szeretet szerűség. Van a srácnak testvére? Ha igen milyen nemű?

Amikor volt barátod és Ő tudott Róla akkor megváltozott a viszonyotok? Találkozott a barátoddal? Beszélt Vele?

37F

2015. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Van egy kisöccse aki 8 hónapos.

Találkozott a barátommal mert egy csapatban játszottak. Nem tetszett neki annyira h mi együtt vagyunk de a fiú személyisége miatt.

2015. jan. 28. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha egy picit és féltékeny a másik srácra akkor érez valamit irántad...ez lehet féltés, de szeretet is.

Az hogy a védőszárnyai alá vett annyit bizonyít, hogy fontos vagy számára....ebből még bármi lehet!!! :)

37F

2015. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!