Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Ha összejövünk valakivel és mi lassabban szeretünk bele a másikba addigra a másik vagy kiábrándul vagy annyi negativ tüskéje lesz hogy csak félig szeret bennünket.

A röhej eleinte ő fut utánunk utána mi ő utana.

Ami még rosszabb utána arra ébredünk mindig mi engedünk és folyton mi futunk ő utána hogyan forditsuk ezt vissza? Hogyan csináljunk ujra kapcsolat elejét?

24/N



2015. jan. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolat elejét nem tudsz többé csinálni, az csak egyszer van.

Egyébként velem pontosan ez történt, és fogalmam sincs a válaszról. Valószínűleg ez a szitu, amikor túl későn értékeljük, amink van.

2015. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közeleg a vége. Nem az "új eleje" hanem a vége. Aztán ne félj majd a következőnél megint elkövetheted ezt a hibát. Ha ez hibának minősül. Nézőpont kérdése. Persze jöhetne a rizsa hogy meg lehet javítani meg így vagy úgy. A tapasztalat az hogy ha csak egyik fél akarja teljes gőzzel a másik meg csak úgy félig (se) akkor vége.
2015. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatot ne próbáld "megjavítani". Keress mást. Az a normális ha mindketten ugyan úgy szeretitek egymást, és nincs ez a most ő keres most én. Egy rendes kapcsolatban nem is szabadna tudnod, hogy általában ki keresi a másikat ;D

Nekem szerencsém volt, és ELSŐRE megtaláltam az Igazit :)

2015. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!