Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok ilyen lánnyal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen lánnyal vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem nem kinézetre vagyok fiús.Hanem inkább a személyiségem,mert a 4 bátyámmal nőttem fel én vagyok az egyedüli lány a családba.Az elmúlt 18 évben mindennap azt csináltam amit a tesóim.Na meg állandóan verekedtünk egymással.Aztán kialakult ilyen fiús személyiség nálam.Soha nem voltak barátnőim mindig fiúkkal lógtam.Engem nem érdekelnek a romantikus filmek,virágok,sminkelés,ruhák,cipők meg a többi csöpögős,érzelmes lányos dolog.Ékszereket nem viselek,de nőies ruhákat szoktam hordani.Rövid hajam van,de nem olyan fiús rövid hanem csak rövidebb vállig érő fekete haj és mellé fekete szem.Magas vagyok (177 cm) és mellé sportos testalkatú.

2015. jan. 29. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk a sablon szöveget,rakj fel képet.
2015. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem, azért nem, mert pont azok a tulajdonságok hiányoznak belőled amiért kereek egy nőt
2015. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És gondolom romalany vagy...
2015. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Ez rengeteg hapsinak bejön, nem is gondolnád, milyen soknak.

Van egy ilyen barátnőm, és immmáááádom!

"Igazibbak" az ilyen emberek sokak szerint.

teszem hozzá én sem vagyok egy veszett nőies tipus, és pont ez az, amiért annyi faszi odavan értünk is!

27L

2015. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Ha az illető lány (általánosságban beszélve) bulizós, rengeteget jár kocsmázni (fiúk miatt sejthetően igen), nem, mert én otthonülő típus vagyok és nagyon zárkózott. Ha a mellett, hogy szeret mozogni, ideje nagy részét mégiscsak otthon tölti, csak a fent leírtak miatt nem lenne ellenemre.
2015. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza. Képet, mert ez szép és jó, de az arcod határozza meg, ki járna veled, ki nem.
2015. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#1 Nem itt akarok ismerkedni csak véleményt kérek


#2 Mikre gondolsz?


#3 Nem,miért lennék?

2015. jan. 29. 13:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem! Én a kedves, bújós nőket szeretem, akik nőiesen viselkednek. És ez nem a sminket, meg csöpögős, tündi-bündi dolgokat jelenti. De azért egy nő legyen nő.
2015. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne járnánk? Ha jó a szex és sportos az alakod az már 80%-os siker :-)
2015. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:

Fekete szem?

Démon!!!! :D


Amúgy nem lenne vele bajom,hacsak nem lenne túl sok fiú haverja...

2015. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!