Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt itt olyan akinek Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt olyan akinek Valentin napkor csattant el az első csókja az aktuális partnerével? Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 22:22
 1/3 anonim válasza:

Igen nekem volt a volt párommal pont az nap jöttem össze valentin napkor!

Épp a plázában voltunk meg hívott enni aztán dumcsiztunk és jött magától minden :)

2015. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, akkor volt a suliban egy buli. táncoltunk, és megcsókolt.
2015. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt. De nem az aktuális párommal hanem egy sráccal akivel egész joba voltunk és meglátott a suli folyosón mikozbe parok mindenhol meg suliradio valentinnapi egyvelege szolt es odajott elnevette magat es megcsokolt. De ez csak kedvesseg volt nem jelentett semmit...
2018. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!