Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap elmondtam a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Tegnap elmondtam a baratomnak hogy ugy erzem neha folytogat a szeretetevel hogy megtudjuk beszelni, es most ugy erzem mintha nem is szeretne. Mit tegyek hogy megertse nem ezert mondtam neki?

Figyelt kérdés

Szoval mit tegyek hogy ne ennyire szelsosegesen gondolkodjon rajtunk? O azt hiszi napok kerdese es szakitok vele. Pedig eszembe sincs ilyen ezert mondtam el neki hogy megtudjuk beszelni csak o ezt ugy vette mint mindent hogy ha valami nem "nagyon nagyon jo" akkor az mar csak "nagyon nagyon rossz" lehet. Es most ugy erzem meg atesett a lo tul oldalara hiaba hogy mondtam neki hogy csak azzal a par dologgal kapcsolatosan erzem azt hogy folytogat massal nincs bajom es nagyon szeretem. Meg akarom vele megjobban beszelni es tisztazni hogy nagyon szeretem es nem akarok vele szakitani de ezt hogy ertessem meg vele ugy hogy ne legyen elhidegules mert azt hiszi ez kell nekem?:)

Elore is koszonom a valaszotokat:)



2015. febr. 4. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mázlista! Neki is elmondták ...

De legalább szeretik!

2015. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy senki nem tud kibújni a bőréből. Ha nem lehet ÖNMAGA, akkor elutasítva érzi magát. A kapcsolat nem olyan, hogy kiválogatom a másikból a nekem tetsző tulajdonságokat, és akkor majd milyen jó lesz. Ha nem tudod elfogadni olyannak, amilyen, jobb, ha tényleg szakítasz vele. Mindenki jobban jár, mintha valami szerepet kellene játszania azért, hogy megfeleljen neked.
2015. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom..de szerintem az nem lenne gyökeres változás hogy nem hívogatna napi többször, meg nem esik pánikba mikor nem írok neki vissza 5 percig meg ilyesmikhez hasonló:) Amúgy azóta beszéltem vele és nem volt semmi baja se ugyan olyan volt mint eddig velem, és azt mondta hogy csak azért volt olyan a telefonba délután mert az anyukája is mellette volt és úgy nem tud normálisan beszélgetni velem szóval már megnyugodtam:)
2015. febr. 5. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól jegyezd meg! Nem a másikat, magadat csapod be!


#2-es! Nagyon igaz!

Amúgy #1 vagyok. A sztorim detto! Csak a f...nak a rossz végén vagyok!

2015. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!