Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó úton haladok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó úton haladok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik ès szerintem neki is bejövök én. Egyik nap megfogunk nèzni 1 horroe filmer(ő választotta)

Ès nagyrèszt minden nap hazakisérem. Szerintetek jó uton haladok?



2015. febr. 4. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet..
2015. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért hagytad választani?
2015. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen :D de ha tetszik neked közöld vele minnél hamarabb mert ha beleszeretsz majd és ő nem fogja viszonozni akkor nagy csalódás fog érni :) és ha ő is kedvel téged és tetszel neki akkor meg csókold is meg :P
2015. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen!:) sok szerencsét.:)
2015. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne közöld vele....hány évesek vagytok ? jó úton,nem olyan rossz,csak így,hogy mindennap hazakíséred,lehet csak barátként tekint rád,szerintem,te irányíts :)
2015. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat , jöhet mèg
2015. febr. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!