Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nekem naaaagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem naaaagyon tetszik elhivtam kérdezősködtem és vegül eljutottunk odáig hogy mennyi esélyem van nála azt mondta nem tul sok sőtt szerintem nincs mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na? Am azt nekem ne mondjátok h adjam fel ugyse fogom...

2015. febr. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
"nem túl sok" - > [link]
2015. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Add fel és keress egy másik csajt akinél van is esélyed.
2015. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tuudtam hogy ezt fogják irni

...

2015. febr. 8. 23:12
 4/7 Rékcsi ***** válasza:
Szegény lány -.-"
2015. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nyíltan megmondta, hogy nem sok esélyed van..

Akkor még mit vársz? Keress másik csajt, és ezt felejtsd el.

Egyébként esély mindig van, csak ügyesen kell megoldani a helyzeteket..Nem tudom mennyi tapasztalatod van, de anélkül elég nehéz már innen kimászni.

2015. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
"Nem túl sok" = nincs. Bármeddig tepersz. De akkor nem mondom, hogy add fel, mert úgysem fogod. Egészen addig, míg szerencsétlen lány el nem küld a halál büdös f.....-ra. Ha pedig még ebből sem értesz, és nem adod fel, akkor feljelent, távoltartási végzést kér, stb. Ebből barátom nem lesz kapcsolat, és a csaj még korrektnek is nevezhető, hisz ezt előre közölte, és nem hiteget feleslegesen. Én csak őt sajnálom, mert nehéz dolga lesz, mire egy ilyen értetlen majmot levakar magáról.
2015. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beközli, hogy nincs esélyed. Ezen mi nem világos?
2015. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!