Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha titkolta előlem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titkolta előlem, hogy jóban volt egyik munkatársával, volt munkahelyén dolgoztak együtt, állandóan együtt jártak haza, stb. , utólag ez kiderült, és azt mondta, hogy semmi nem volt köztük, mert engem szeret, akkor bízhatok benne?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom. Mármint én egy pasi munkatársammal sem volt olyan jóban, hogy együtt sétáljak vele haza, még ha egyfelé laktunk, akkor sem. Bár főleg inkább az fáj, hogy mindez utólag derült ki. Azt mondja, hogy akkor azért nem mondta el, mert tudta, hogy kiakadnék, és nem akart elveszíteni, mert neki semmit sem jelentett az a csaj. Meg azt mondta, hogy lett volna lehetősége arra, hogy meghmmja, mert a csaj folyton lógott rajta, de ő nem élt a helyzettel. Nem tudom mi igaz ebből.

2015. febr. 10. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
*egy pasi munkatársammal sem voltam olyan jóban. Bocsánat, elírtam.
2015. febr. 10. 12:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem ülj le vele és beszéld meg vele ezt a dolgot!?nem tudom miota vagytok együtt stb

Kommunikácio

2015. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam megbeszélni vele. Mondtam neki, hogy nekem az fáj, hogy mindez utólag derült ki, ő pedig csak annyit tud mondani, hogy pszichopata vagyok, és nekem semmit sem lehet elmondani, meg szerinte egy baltával vertem volna szét az arcát, ha elmondja, és ezért nem merte.

Ez meg mondjuk elég nevetséges. Az a baj, hogy én szeretem, de kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy neki mást jelent a hűség, mint nekem. Több éve együtt vagyunk.

2015. febr. 10. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg adtad a kérdésedre a választ!!

Neki mást jelent a hüség fogalma mint neked !

Kis stilü dolog,h még rádkeni a dolgot,h a 'lelkiismeretét' nyugtatgassa !?idiota

2015. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

Értesd meg vele, hogy a párkapcsolati hűség az egy olyan dolog amihez 2 ember kell, és azzal teszi neked a legjobbat (amúgy magának is), ha elmond mindent ami történik vele.

Ha meg nem jelentett neki semmit a csaj, akkor vagy nem kellett volna vele járkálnia, vagy nem kellett volna ezt szégyellnie előtted.


Magamból kiindulva, rendszeresen megyek munka után együtt ide-oda a kollégáimmal, anélkül hogy bármi hátsó szándék felmerülne bennem. Szerintem nem kell olyan nagy feneket keríteni ennek, de azért azon gondolkodj el, miért nevezett pszichopatának, és hogy van-e erre bármi tényleges oka.

Ha mindezt türelemmel és kedvesen meg tudod vele beszélni, akkor még eredményre is juthattok.

2015. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából az alapprobléma az, hogy az előző munkahelyére jártak ilyen 18 éves "kiscsajok", és volt köztünk mosolyszünet kétszer, és utólag kiszedtem belőle, hogy 2 ilyen "kiscsajjal" volt kavarása, de ugye akkor nem voltunk együtt, mert mosolyszünet volt. Viszont amikor ezzel a csajjal csak beszélgetett elvileg, meg minden nap együtt járt haza, azt állítja nem volt semmi, mert kapott tőlem még egy esélyt, nem akarta volna elrontani. Én meg úgy érzem, hogy jogos a felháborodásom, de folyton itt ér véget a beszélgetés, hogy ha nem volt köztük semmi, akkor miért csak utólag derült ki, ő erre meg csak azt tudja mondani, hogy tudta, hogy én szakítanék vele, ha elmondja, és hiába mondom neki, hogy azért nem szakítottam volna, hogy együtt mászkálnak el, de amikor még kijelenti, hogy többször felkínálta neki magát a csaj, ő meg nemet mondott, és hogy nekem ezt értékelnem kéne, na és ki a tanú erre? Senki. Nem tudom, hülye vagyok, mert szeretem, de már érzem, hogy kinyír ez a kapcsolat.
2015. febr. 10. 13:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval az fáj, hogy összejöttünk már újra, együtt voltunk, elvileg mindent megbeszéltünk, minden jó volt, és akkor utólag megint kiderül egy ilyen, azt hiszem végleg megingott a bizalmam.
2015. febr. 10. 13:30
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
100%

1. Ne higgy a tökéletes kapcsolatban, ahol soha senki nem hibázik semmiben, ilyen nincs. Olyan van hogy mindketten őszintén törekedtek a harmóniára, egymást segítve.


2. Ami a múltban történt, nem tudod megváltoztatni. Ha neked sok, ami (feltételezésed szerint) történt, akkor szakíts vele. Ha nem túl sok, akkor meg állj hozzá konstruktívan, hogy a kapcsolatotok ne a veszekedésről szóljon, mert annak aztán tényleg nem sok értelme van. Igyekezz megbocsátani neki, és segíteni őt, hogy ne legyen többet ilyen helyzet. Vonjátok le a tanulságokat, és nézzetek előre.

2015. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!