Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerethet? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet? Miért akarja hogy barátok maradjunk meg.

Figyelt kérdés
Barátság-extrákkal kapcsolatban vagyunk már egy jó ideje. Meg kérdeztem tőle hogy mit szeretne tőlem azt válaszolta hogy barátságnál többet. Nem szeretne velem járni mert fél hogy meg csalom. Amikor viszont szakítottam vele folyton ide jön hozzánk , hívogat telefonon. Azt mondta csak egy héten egyszer legalább találkozunk segítsük egymást mindenben. Meg szoktuk egymást hívni de az utóbbi időben ő többször hívott meg engem mint én őt. Előfordult olyan hogy el kezdte szorítani a nyakam csak hogy ne tiltsa le fb-ról. Szóval szakításnál mindig ő keress vagy hív esetleg ír. Azonban a múltban történtek olyan dolgok mi néha napján eszembe jut. Olyankor teljesen csak ezen tudok kattogni és úgy érzem hogy teljesen fel emészti a kapcsolatunkat. Ha ez valakit érdekel privátban le írhatom kicsit részletesebben is.

2015. febr. 17. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátok legyünk duma,tipikus finom leépítés.Úgyis megszűnteti veled a kapcsolatot,mert te nem barátkozni akarsz vele és neki ez teher!
2015. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő akarta hogy barátok legyünk ha szakítottunk...
2015. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod. Ha megfog a téma, szívesen segítek.
2015. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!